Fotograf 20.6.2015 Petrovice u Karviné- Moravskoslezský kraj?

22. úno 201513

Hledáme fotografa na 20.6 Petrovice u Karviné. Prosím o nějaké tipy!

• Pěkný večer,

termín Vaší svatby máme stále ještě volný 🙂 dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Prozatím budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis svatebních fotobalíčků.

Budeme se těšit

Lukáš Machaníček
    LUMA PHOTO

• @ddanielaa
    Hezký den,
    termín mám zatím volný. Ráda bych Vám nabídla tvůrčí fotografování Vašeho svatebního dne. Nepoužívám "šablony", každý pár fotografuji podle toho, jaký je a jak na mě působí. Pro fotografování portrétu novomanželů vyhledávám vhodné místo dopředu většinou podle toho, jaké má nevěsta šaty a barvu svatby :o).
    14. a 15.3. budu na svatebním veletrhu v Ostravě, tak si mě tam můžete vyzkoušet, nabízím tam totiž portrét zdarma.
    Do zprávy Vám ještě pošlu ceník a tak.

Hezký večer, Mariana

• Dobrý vecer tak isto mam volny termin 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer, vás termín mám volný pokud by se vám má práce líbila ráda budu fotit vaši svatbu 🙂 Do zpráv posílám cenovou nabídku hezký večer Lucka

• @ddanielaa  Dobrý večer, mohu doporučit fotografa Rostislav Mžík, Jan Senčák nebo Jan Vlček. S pozdravem Martin Lysek

• Doporučuji Michala Krusberského!! Profi přístup, nádherné fotky, příznivá cena.. Prostě paráda 😉

• Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Prosím, navštivte mé stránky, kde kromě portfolia naleznete i další informace, vč. ceníku. Příjemné svatební přípravy, Ján Senčák

• Dobrý večer,

váš termín mám volný. Budu ráda, když navštívíte můj web či profil zde na beremese.cz.

Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat.

Mějte se prima, ZeZu

• Dobrý den,rada Vám nabídnu naše služby ukazky naleznete na naších stránkách nebo přímo u nás ve studiu v Karviné. S pozdravem Studio Vanesa

• Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio.

• Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora

• Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Více info zasíláme do vaší interní pošty.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi

• Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. Hezký den

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat