Fotograf 20.6. 2015 okolí Olomouce?

Profilova fotka
Hledám fotografa na svatbu 20.6. v okolí Olomouce. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsem z Ostravy, ale myslím, že se už dnes nemusíme úplně omezovat na lokaci, třeba včera jsem byla fotit v Praze a před týdnem v České Třebové :-). Do Olomouce to mám hodinku cesty. Ráda bych Vám tímto nabídla tvůrčí a reportážní přístup k svatebnímu fotografování. Modely (nevěstu s ženichem) fotografuji vždy podle toho, jací jsou a jak na mě působí. Také podle šatů a doplňků volím vhodné místo, nemám tedy šablonovité záběry. Do soukromé zprávy Vám ještě pošlu ceník a info.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikka29 Krásný den, máme volno a rádi tak dorazíme. Fotíme vždy ve dvou, na přání vozíme fotokoutek a při celodenní zakázce nepočítáme konkrétní hodiny práce. :-) Do interní zprávy si tedy dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín Vaší svatby máme ještě volný a daleko to také nemáme :) dovolím si Vám prozatím zaslat interní zprávičku. Mrkněte klidně na web, budeme moc rádi. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis svatebních balíčků. Přeji hezkou neděli Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volno a posíláme Vám SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den Niki, posílám informace do mailu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na tento den mám ještě volno. Bude mi ctí, když navštívíte můj profil nebo mé stránky. Předem moc děkuji Vojta P. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikka29 Dobrý večer, Váš termín mám volný a jsem z Přerova takže kousícek :) do zpráv vám zasílám ceník :) hezký večer Lucka M.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte. Hezký den
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?