Fotograf 20.6.2015 - Hohenbogen

Dobrý den, sháníme fotografa na sobotu 20.6.2015. Svatba se bude konat v penzionu na vrcholu Hohenbogen. Hohenbogen leží na bavorské straně Šumavy. Děkujeme za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín Vaší svatby máme ještě volný. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Budeme moc rádi, když se prozatím mrknete na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Posíláme Vám SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, váš termín mám volný. Budu ráda, když navštívíte můj web či profil zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si také nabídnout své služby. Termín 20. června 2015 mám zatím neobsazen. S potěšením si Vás proto dovoluji pozvat na své webové stránky, kde naleznete další potřebné informace. Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujte. Hezký den Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla také své služby. Budu ráda, když navštívíte můj web, kde mám i orientační ceník (při rychlém zamluvení termínu a zaplacení zálohy sleva). Individuální přístup, nenarušování obřadu, několikero překvapení v ceně :-) Možné i předsvatební fotky, které se pak mohou promítat na hostině nebo dát do půlnočních svatebních novin...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno a ráda za Vámi dojedu. @luckaba111 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám i já nabídnu své služby ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu. Mějte se fajn. René Volfík
Odpovědět
Dobrý den, poslala jsem Vám nabídku interní poštou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlásíme :) Za celodenní focení si účtujeme 5.900,- za jednoho, nebo 7.900,- za dva fotografy. Více fotografií najdete zde na našem profilu. S pozdravem za DK PHOTO Klaudie Najmanová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete fotky a videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a bude mi ctí zachytit Váš den D na tomto krásném místě. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?