Fotograf 20.6.2015 českobudějovicko

Hledám volného fotografa na naší svatbu. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, posílám nabídku do interní zprávy. Pavla B.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín mám volný. Sice bydlím v Praze, ale jsem z ČB. Jezdím na jih celkem pravidelně. Takže dopravu nemusíme ani řešit ;-). Budu ráda když se podíváte na mé fotografie na mém webu či na profil sem na beremese, kde najdete i doporučení. Pokud vás mé fotografie zaujmou, budu ráda, když se ozvete. Na mém webu najdete i ceny a odkaz na fotoblog, kde najdete galerie celých svateb. Mějte se fajn, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby. V případě zájmu prosím navštivte např. mé webové stránky (odkaz dole u mého příspěvku), kde naleznete i orientační ceník. Mou předností je nenarušování obřadu, práce v tichosti a kreativita; dále pak rychlé dodání fotografií. Těšit se můžete i na několik překvapení, která opravdu budou neotřelá a garantuji, že mnoho svatebních párů dnes takové fotografie nemá ... :-) Samozřejmostí je podepsání smlouvy, a při včasné domluvě a zaplacení zálohy sleva! Dále nabízím i možnost předsvatebního focení, abychom si na sebe zvykli a fotografie jste pak mohli promítat např. při hostině nebo dát do půlnočních svatebních novin, které jsou čím dál tím více oblíbené.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby. Portfolio s ceníkem naleznete v odkazu zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, těším se na setkání na předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
I já mám Váš termín volný, pokud Vás moje práce osloví - pište emoticon
Odpovědět
Profilova fotka
Volno, Budějovice kousek:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také se přidávám a hlásím volný termín ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rády bychom Vám nabídly fotografické služby na Váš termín svatby. Můžeme Vám zajistit focení svatby ve dvou. Další informace zasíláme do soukromé zprávy. Budeme se těšit na možnou spolupráci. S pozdravem FOTOFACE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád Vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu. Mějte se fajn. René Volfík
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?