Fotograf 20.5.2017 zámek Liblice (Mělník, Praha a okolí)

Ahoj/Dobrý den, pro náš svatební den sháníme dobrého profesionálního fotografa na 20.5.2017 v Liblicích, který s námi absolvuje i předsvatební focení např. měsíc před svatbou. Přejeme si celodenní focení na svatbě tj. přípravu ženicha a nevěsty, obřadu, hostiny a následné party. Časový rozsah zatím odhadem cca. od 9:30 do 22:30?, oběd i občerstvení bude zajištěno. Naše představa ceny za tyto služby je maximálně cca. 12 000 - 13 000 Kč. Pokud pro Vás je naše představa reálná dovolíme si očekávat vaší nabídku služeb. Pokud nikoliv děkujeme za čas při čtení této zprávy :-) A + P
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín máme volný a při rezervaci do konce roku se do ceny dostaneme taky. Akorát tedy cena za předsvatební focení je zvlášť. Dle map je to ode mne 250 km, což je přesně vzdálenost v ceně svatebního focení. Projděte si naše stránky a pokud Vás zaujmeme, rádi strávíme Váš den D s Vámi. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, radi vyfotíme. Termín volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Luboš a Iva Studio Beautyfoto
Odpovědět
Profilova fotka
@asindel Dobrý den, mohu být k dispozici a víc info posílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Obsah mnou nabízených svatebních balíčků lze přizpůsobit Vašemu rozpočtu (počet odevzdaných fotografií). Předsvatební fotografování nabízím standardně (viz balíček „Zásnuby“). V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste měla zájem, ráda přijedu. Teď v červenci jsem fotila svatbu kousek od Vás - v Neratovicích a Chlumci nad Cidlinou, posílám z ní fotografickou ukázku. Předsvatební focení také není problém. Cenovou nabídku Vám pošlu do zprávy. Přeji hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @asindel, rád Vaši svatbu nafotím. Na webu mám i ceník. Odkaz pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také bych Vám rád nabídnul své služby, kdyby Vás zaujala moje práce. Přeji hezký večer Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@asindel Zdravím Vás , připojuji se s nabídkou. S vaší představou souhlasím, je fajn i pro mě Vás vidět před svatbou. ;-) Více u mě na webu. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám ještě volný. Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, připojuji několik fotografií pro představu o mé práci a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. Markéta
Odpovědět
Ahoj/Dobrý den. Děkujeme všem za vaše příspěvky i zprávy. Přiznám se, že tak velký ohlas se spoustou profesionálů jsme nečekali. Na základě vašich nabídek jsem již oslovili námi vybraného fotografa, se kterých se těšíme na spolupráci. Ostatním chceme moc poděkovat za Váš čas a kontakty vedeme nadále v patrnosti. Pěkný zbytek dne A + P.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?