Fotograf 20.3.2021

Ahoj,poptavam fotografa na tento datum.Pokud mozno maximálně do 6000kc.Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ideálně zkuste zmínit lokaci, cca jak dlouho by měl fotit na svatbě a jaké máte představy ohledně jeho přístupu :) P.S. Pokud chcete profíka, tak ceny začínají přibližně na dvojnásobku (aby to bylo rentabilní). S přáním pěkného dne, Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já bych to klidně vzala :-) pokud se Vám bude líbit moje tvorba. Píši SZ. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcakr28 Pokud to má být na celý den, počítejte, že za tuto cenu seženete leda fotografa amatéra bez záložní techniky, bez výraznějších zkušeností, se základním vybavením, co má focení jako koníček a ne jako profesi. Podle toho pak můžou vypadat výsledky, rok co rok jsou zástupy nevěst nešťastné a zklamané z pokažených fotek, se kterými už nikdo nic kloudného neudělá. Svatba je jen jednou. Manžel, prstýnky a fotky - to jediné vám zůstane i po svatbě, navždy, do toho se vyplatí investovat čas a peníze ;) Hodně štěstí s výběrem toho správného fotografa.
Odpovědět
Dobrý den, v březnu bych to za tu cenu klidně nafotil, ale nevím, kde přesně se svatba koná. Pokud je to někde daleko od Olomouce, tak by k té ceně ještě bylo nutné připočítat cestovné. Pokud se Vám moje fotky budou líbit, tak napište a můžeme se dohodnout. Mám k dispozici i fotobudku se spoustou rekvizit. Přeji hezký den.
Odpovědět
Děkuji moc za informace.Uz jsem sehnala 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcakr28 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
@ilcakr28 Dobrý den, můžete mi do zprávy poslat kontakt? máme svatbu 08/2021 🙂 děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcakr28 Rád vám nafotím obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcakr28 Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a svatbu Vám ráda nafotím :) V cenové nabídce do 6000 Kč Vám mohu nabídnout základní balíček "Obřad", více najdete u mě na profilu :) Přeji hezký den! Veronika Mašková
Odpovědět
Děkuji za zajem vsem🙂 ale uz jsem sehnala🙂 Pokud odpadne tak se vam ozvu dekuji 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný, a moc rád Vám svatbu nafotím! 🙂 Fotky ze svateb najdete na mém profilu, popř. se můžete mrknout na tuto stránku ( https://brodik.pixieset.com/), kde se jich taky pár ukrývá. Těším se na Vaši zprávu a případnou budoucí spolupráci 🙂 Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ilcakr28 Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách :-) Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujalo moje portfolio, rád Vaší svatbu nafotím. Ceník můžeme dohodnout, ale jak už zaznělo od kolegů, celý den by byl trošku dražší. Pracuji s asistentem a se světly. Můžete se mrknout i na web, kde mám rozepsané cenové balíčky i s průběhem naší spolupráce🙂. S pozdravem, Oliver Beneš
Odpovědět
Profilova fotka
A svatební showreel🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by se jednalo pouze o obřad a párovky, tak se do ceny vlezu. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@ilcakr28 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?