Fotograf 20.10. 2018 Praha

Dobrý den, sháním fotografa na toto datum.... Nevíte o někom volném? Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, já mohu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím se jako fotograf.:) Více informací na webu či kartě. Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Předem děkuji za nahlédnutí do mé tvorby. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s vámi setkám ještě před svatbou. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, stačí se ozvat. Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podzimní svatby máme moc rádi, takže pokud budete chtít, rádi se Vás ujmeme. :-) Podrobnosti posílám v soukromé zprávě. Se srdečným pozdravem Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Prahy. termín máme zatím volný. Více informací najdete na webových stránkách. Na facebookových stránkách máme reference. Pokud budete chtít vědět dopňující informace, můžete mě kontaktovat telefonicky( číslo je uvedené na webu) Přeji krásný den Lenka Smrčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
@taratata Já bych věděl :-), termín mám k dispozici, tak pokud se budou líbit fotografie, rád se domluvím. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdyby se Vám líbil styl mých fotografií, napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Koukněte ke mě na stránky a pokud se Vám bude můj stlyl zamlouvat, dejte vědět a domluvíme se;) Mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Ukázky mé práce najdete nejen zde, ale i na webu a FB stránce.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@taratata Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@taratata Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
AZ-fotosluzby.eu mají ve Vámi požadovaný termín volno, proto můžete focení Vašeho nejkrásnějšího dne v životě svěřit právě do našich rukou! Focení je pro nás největším koníčkem, ale především radost. Proto Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní služby, ale i profesionální přístup a snahu vytvořit nezapomenutelný svatební příběh. V nabídce máme několik cenových balíčků, mezi nimiž můžete vybírat. Pokud Vám žádný z nich nesedne, navolte si sama v balíčku Individual přesně takové služby, které budou v rámci Vašich přání i finančního rozpočtu. Vytvoříme ten nejkrásnější příběh!
Odpovědět
jsou tu všude krásná fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu i své fotografické služby. Pokud by Vás má práce zaujala, určitě mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit. S pozdravem, Michaela Kejdušová :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?