Fotograf 20.02.2016 Vrchlabí

Ahoj, prosím o radu, zda neznáte nějakého šikovného fotografa z Vrchlabí a okolí, který nám po obřadu, který bude ve Strážném udělá pár fotek někde v přírodě. Kde by to mělo být by měl sám navrhnout, neboť jsme docela z dálky. Díky moc za všechny tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Máte tam dva rybníky, kousek louky a lesy(zjištěno z mapy.cz), tam i fotograf, co není zdejší si najde velice rychle místečko, ale ano, zdejší člověk bude mít výhodu, že si tam může před svatbou zajít a zkontrolovat terén... Přeji ať najdete toho pravého! Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Tedy abych to upřesnil - neomezujte se jen na zdejší lidi, uberete si tak spoustu možností si vybrat fotografa podle jeho práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám volný a můžu být k dispozici. Na kartě najdete webové stránky. Klidně koukněte a v případě zájmu stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer přeji, zimní svatby miluji :-) Případně se ozvěte, budu ráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. Zasílám vám zprávu. :-) Přeji pěkný den, Aleš
Odpovědět
Profilova fotka
Také bych si ráda zafotila na zimní svatbě :-) Více mé práce práci naleznete na blogu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud si na svatbu vezmete profesionála, tak si buď objede místa předem nebo vám udělá dokonalé fotky kdekoliv. Někdy se lidé diví, kde všude se dají udělat úžasné fotky:) Pokud byste chtěla trochu víc, než jen párové fotky po obřadu, rádi se nabídneme. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Skvělé, všem moc děkuji za nabídky, jistě něco vybereme. Vzhledem k okolnostem jsme se domluvili, že svatba bude pouze ve 4 a obřad u známého na chatě ve Strážném, takže bychom fotky pouze z obřadu a tak max. 2hodinove foceni venku. Jistě vybereme nějakého fotografa/fotografku a snad nebude vadit, že to bude jen takto zkrácené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam take volny a fotit v zasnezenych horach je sen, takze by nevadila ani zkracena varianta. Podivejte se ke me na profil a v pripade zajmu rada zaslu cenik.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Všem Vám moc děkuji za nabídky na fotografování naší svatby. Fotograf již vybrán. Krásný den přeji. Ilona
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hledáte svatebního fotografa? Nabízím fotografování svatebních obřadů v různých variantách po celé České republice. Veškeré ceny najdete v odkaze na webové stránky. Najdete mne také zde na facebooku pro případné dotazy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@koudyna606 Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nevím jestli již nemáte výběr fotografa uzavřen...ale jak se říká...za zkoušku nic nedám :-). Ve Strážném jsem byl několikrát, ale myslím, že v téhle nádherné lokalitě a ještě ve svatební den není problém udělat neopakovatelné fotografie. Vnímám správně, že máte rádi přírodu? Pokud je tomu tak, máme hodně společného... :-) Pro lepší představu o mé práci navštivte můj web. Pokud vás a partnera/partnerku mé fotografie osloví, bude mi ctí váš společný den zachytit. Budu se těšit na případné setkání. S přáním krásného večera. Standa Matouš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?