Fotograf 2.9.2016 - Brno

Zhanam fotografa na 2.9. 2016 v Brne na svadbu. Slo by o cely den (asi). Obrad je o 14:00. Poradite?
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Jsem přímo z Brna. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji krásný den S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a na mimosobotní svatby poskytuji individuální ceny. V Brně fotím běžně, rád přijedu i za Vámi. Pokud by Vás zaujala moje práce (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se, domluvili bychom se na Vaší představě a ceně. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@mmlh Dobrý večer, já mohu doporučit vřele Terezu Vítovou. Třeba by Vás její práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte se i na mé ukázky svateb :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, rada vás nafotím. Ponuku som poslala do správy. Prajem pekný deň.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Tento termín je poslední sobota v červnu, kterou nemám obsazenou. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Wau, dakujem krasne vsetkym... mrkneme sa na to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, také se hlasim :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mmlh Dobrý deň, Váš termín mám tiež voľný a v Brne, resp. okolí fotografujem relatívne často. Budem rád, ak by ste navštívili aj môj profil. Prajem príjemné svadobné prípravy a šťastnú ruku při výbere fotografa. S pozdravom, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
dakujem krasne vsetkym... fotografku uz mame.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?