Fotograf 2.9. 2016 Brno a okolí

Profilova fotka
Zdravím, tak i já se pridam se zadosti o doporuceni fotografa. Nejsem zrovny typ na pozovani, tak bych rada fotografa, ktery ma napady, ktery trosku nakopne abychom si foceni uzili a ktery zna pekny zakouti na foceni.Svata bude 2.9.2016 obrad je planovan na Brno a hostina potom v Domasove. Zatim bychom radi fotografa na cely den.... Predem dekuji za rady a nabidky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na web a profil, termín mám volný. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@netshe Dobrý den, dost možná jsme ti, co hledáte;) Zkuste se mrknout na naši práci a hlavně reference, které máme na FB stránkách (ty mohou napovědět), nebo s námi pojďte nezávazně na kafe, jestli si nebudete jistí. Jsme přímo z Brna. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já se taky hlásím, budu rád, když se podíváte na moji práci na profil nebo na web a v případě zájmu se ozvete. Mějte se hezky Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu, pokud Vás moje tvorba zaujme. Termín mám volný a do Brna jezdím fotit. Posílám na ukázku pár letošních fotek z okolí Brna a cenovou nabídku do zprávy Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Váš termin mám zatim volný... budu rada, když se mi ozvete, pokud Vás má prace zaujme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám a Váš termín mám zatím ještě volný. Kdyby Vám moje práce zaujala, neváhejte mě kontaktovat ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@netshe Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zpráv. Hezký den, Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také hlásíme volný termín. Více fotek a informací na facebooku a webu. Pokud by Vás naše práce zaujala, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se hlásím. Jsem přímo z Brna. Klidně koukněte na moji práci. Najdete ji na webu, který je uvedený na kartě. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli. S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Páni takových nabídek jsem ani nečekala. Moc děkuji. Bude chvíli trvat než se vším s přítelem probereme, ale klidně přidávejte další nabídky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To bude ještě kupa nabídek, stačí si jen vybrat :D I já se přidávám a poslušně hlásím, jsem z Brna 8-)
Odpovědět
@netshe já ti mohu doporučit @photo_nejedli jsou manželé, fotí ve dvojici, ráno vám udělají fotky z příprav pokud budete chtít - je to pěkná památka. s manželem nejsme také žádní modelové a nechtěli jsme nějak pozovat a Nejedlí jsou takoví pohodáři a mají nápady na fotky, že focení šlo skoro samo. Fotky máme krásné a rádi si je prohlížíme, všichni nám je chválili - jsou neotřelé, nápadité. Tím, že jsou 2, tak vám mohou vyfotit jednu situaci ze dvou úhlů což je super.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, muzete shlednout i me portfolio a pokud se vam zalibi jsem k dispozici. Hezky den Tomas W.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem Vám k dispozici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, navštivte náš web a pokud se vám naše práce bude líbit, tak budeme rádi když se ozvete. Nabízíme služby jak foto tak natáčení celého svatebního dne.. Krefivideo
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za nabídky, už jsme vybrali
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?