Fotograf 2.7.2016 Rožnov p.R.

Dobrý den, Sháním fotografa na termín 2.7.2016,svatba bude v Rožnově p.R.Děkuji předem za doporučení a nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, posílám fotky na ukázku + ceník a info do zprávy. Pokud Vás moje pojetí fotografie zaujme, moc ráda přijedu. Jsem z Ostravy, nicméně přímo z Dolních Pasek mám velkou část rodiny, takže je pro mě Rožnov tak trochu srdcovou záležitostí :-) Přeji hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, připojuji malý vzorek fotografií. Více jich najdete na mých stránkách, spolu s bližšími informacemi, samozřejmě jsem vám k dispozici pro podrobnější dotazy. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, we_ve emoticon tento termín se mi právě uvolnil, proto Vám mohu nabídnout své služby. Jsem z Brna a na Vaši stranu jezdím často. Budu rád, když navštívíte mé stránky kde naleznete jak portfólio, tak recenze od nevěst, ceník a další informace. Přeji pohodový den emoticon Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím ještě volný ;) V případě, že by Vás zaujala moje práce mě neváhejte kontaktovat ;) Přeji hezký den S pozdravem Vratislav jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Rožnovsko mám rád a termín mám volný :) Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@we_ve Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem. Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi. Váš termín máme zatím volný a je možný balíček DELUXE.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný, jsem Vám k dispozici. Cenovou nabídku Vám rád pošlu. S pozdravem Jaroslav Staněk
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, nabízím svatební focení. Mám několik balíčku, ale např. celodenní focení i s fotokoutkem tzn. 13 hodin vychází na 9000,-. Jsem z Frenštátu, dojet není problém - Rožnov je kousek. Mám spoustu nápadů a foto rekvizit. Mrkněte na můj facebook Allin Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den :-) Jsem z Brna, ale jezdím po celé ČR.
Odpovědět
Dobrý den, doporučuji Jana Dokoupila z Valašskéh Meziříčí. Často fotí svatby i v Rožnově. Domluva i fotky jsou perfektní. Osobní stránky má bohužel v předělávání. Pokud budete mít zájem napište mu na email.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?