Fotograf 2,5 hod - svatba 2021

Profilova fotka
Hledáme fotografa na 2,5 hod. foceni během obřadu a po obřadu (srpen 2021, sobota). Praha. Max cena do 5000,-
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba, ráda přijedu. Cestovné si neúčtuji. Veškeré informace najdete na mém webu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud budete znát termín, dejte vědět. S cenou nejsem daleko od Vaší plánované částky a jsem si jistý, že se Vám vyplatí si malinko připlatit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda dojedu a v ceníku mám variantu, kterou poptáváte. 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?