Fotograf 19.9.2015 - Rychnovsko

17. bře 20157

Dobrý den,
prosím našel by se nějaký dobrý fotograf za rozumnou cenu?
Jednalo by se zhruba o 8 hodin.
19. 9. 2015 - Podstránský mlýn
Děkuji předem

• Dobrý den,
    Váš termín mám volný. Jsem z Ostravy, ale na delší fotografování jezdím vždy den předem, abych si i prohlédla místa obřadu či oslavy, kde se bude dobře fotit. Nabízím tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne, plno emotivních momentek, atd. 🙂. Do zprávy Vám za chvilku pošlu konkrétní nabídku.

Mariana Ryšavá

• Pěkný den,
    moc rád bych vás pozval k návštěvě svých stránek v odkazu zde pod čarou. Termín mám prozatím neobsazený. Třeba vás styl mé práce zaujme. Termín mám prozatím volný.
    V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé).
    Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka

• @mar_ti_nka  Dobrý den. Termín Vaší svatby mám volný. Náhledové snímky a výhodný ceník najdete na profilu a na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

mám Váš termín zatím také volný 😉

Přeji hezký den,

Vratislav Jenšík

• Dobrý den,

Podstránský mlýn je opravdu kousíček (cca 7 km). Tento mlýn a okolí moc dobře znám i využití míst k focení. Je to přece můj rodný kraj. Již jsem tu svatby fotografoval.

Budu rád, když se podíváte na můj profil, případně mé www stránky. Rád Vám odpovím na každou Vaší otázku.

S úctou Vojtěch Podstavek. 🙂

• Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio

• Dobrý den Martino,

Váš termín mám volný, budu rád, pokud se podívate na mé svatební portfolio buď zde na beremese, nebo přes odkaz od tímto textem.

Neb jsem z Opočna, v Podstránském mlýně fotím celkem často. Příjemné a klidné místo.

Pár starších alb z Podstránského mlýnu:

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/svatba-evca-lada-podstransky-mlyn-i1oii8/

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/svatba-veronika-radim-2013-m3m4yj/

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/svatba-marketa-radek-podstransky-mlyn/

Přeji hezký zbytek dne

H.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Erik Šponar
    Ústí nad Orlicí
    Portrétní a svatební foto po celé ČR. Svatební balíčky s cenami a bližšími informace mi najdete na mém webu.
    Jsem fotografka z malé vesničky, jménem Nové Heřminovy.
    Mým ateliérem je příroda.

Fotím svatby, rodiny, děti, miminka...
    FotoKate
    Ostrava
    Nabízím fotografování Vašeho svatebního dne a jiných událostí. Více informací naleznete na mých webových stránkách 🙂
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů