Menu Forum

Fotograf 19.9.2015 - Rychnovsko

17. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mar_ti_nka
2
Registrovala se 17. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 19. září 2015
    Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
mar_ti_nka
2
Registrovala se 17. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 19. září 2015
    Region Rychnov nad Kněžnou
 Dobrý den,
prosím našel by se nějaký dobrý fotograf za rozumnou cenu?
Jednalo by se zhruba o 8 hodin.
19. 9. 2015 - Podstránský mlýn
Děkuji předem
17. bře 2015 v 07:45  •  Svatba byla v září 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný. Jsem z Ostravy, ale na delší fotografování jezdím vždy den předem, abych si i prohlédla místa obřadu či oslavy, kde se bude dobře fotit. Nabízím tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne, plno emotivních momentek, atd. emoticon. Do zprávy Vám za chvilku pošlu konkrétní nabídku.

Mariana Ryšavá
17. bře 2015 v 07:57  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
moc rád bych vás pozval k návštěvě svých stránek v odkazu zde pod čarou. Termín mám prozatím neobsazený. Třeba vás styl mé práce zaujme. Termín mám prozatím volný.
V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé).
Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
17. bře 2015 v 08:43  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

1
 @mar_ti_nka Dobrý den. Termín Vaší svatby mám volný. Náhledové snímky a výhodný ceník najdete na profilu a na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
17. bře 2015 v 09:28  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

Foto a video - Region Tábor
5
 Dobrý den,

mám Váš termín zatím také volný ;)

Přeji hezký den,

Vratislav Jenšík
17. bře 2015 v 10:08  •  www.vjfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
podstavek
Vojtěch Podstavek
Vojtěch Podstavek PRO

4
fotoportrét
fotoportrét
podstavek
Vojtěch Podstavek
Vojtěch Podstavek PRO

4
 Dobrý den,

Podstránský mlýn je opravdu kousíček (cca 7 km). Tento mlýn a okolí moc dobře znám i využití míst k focení. Je to přece můj rodný kraj. Již jsem tu svatby fotografoval.

Budu rád, když se podíváte na můj profil, případně mé www stránky. Rád Vám odpovím na každou Vaší otázku.

S úctou Vojtěch Podstavek. emoticon
17. bře 2015 v 10:38  •  www.foto-podstavek.webnode.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
17. bře 2015 ve 14:42  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den Martino,

Váš termín mám volný, budu rád, pokud se podívate na mé svatební portfolio buď zde na beremese, nebo přes odkaz od tímto textem.

Neb jsem z Opočna, v Podstránském mlýně fotím celkem často. Příjemné a klidné místo.

Pár starších alb z Podstránského mlýnu:

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/svatba-evca-lada-podstransky-mlyn-i1oii8/

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/svatba-veronika-radim-2013-m3m4yj/

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/svatba-marketa-radek-podstransky-mlyn/

Přeji hezký zbytek dne

H.
17. bře 2015 v 17:15  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí