Menu Forum

Fotograf 19.9.2015 - Rychnovsko

17. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
mar_ti_nka
2
Registrovala se 17. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 19. září 2015
    Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
mar_ti_nka
2
Registrovala se 17. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 19. září 2015
    Region Rychnov nad Kněžnou
 Dobrý den,
prosím našel by se nějaký dobrý fotograf za rozumnou cenu?
Jednalo by se zhruba o 8 hodin.
19. 9. 2015 - Podstránský mlýn
Děkuji předem
17. bře 2015 v 07:45  •  Svatba byla v září 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
31

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
31

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 2 lety)

Dobrý den,
Váš termín mám volný. Jsem z Ostravy, ale na delší fotografování jezdím vždy den předem, abych si i prohlédla místa obřadu či oslavy, kde se bude dobře fotit. Nabízím tvůrčí přístup k fotografování Vašeho svatebního dne, plno emotivních momentek, atd. emoticon. Do zprávy Vám za chvilku pošlu konkrétní nabídku.

Mariana Ryšavá
17. bře 2015 v 07:57  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
40

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

40

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 4 lety)

Pěkný den,
moc rád bych vás pozval k návštěvě svých stránek v odkazu zde pod čarou. Termín mám prozatím neobsazený. Třeba vás styl mé práce zaujme. Termín mám prozatím volný.
V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé).
Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
17. bře 2015 v 08:43  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
2
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

2
 @mar_ti_nka Dobrý den. Termín Vaší svatby mám volný. Náhledové snímky a výhodný ceník najdete na profilu a na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
17. bře 2015 v 09:28  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

15
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

15
 Dobrý den,

mám Váš termín zatím také volný ;)

Přeji hezký den,

Vratislav Jenšík
17. bře 2015 v 10:08  •  www.vratislavjensik.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
podstavek
Vojtěch Podstavek
Vojtěch Podstavek PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
podstavek
Vojtěch Podstavek
Vojtěch Podstavek PRO

5
 Dobrý den,

Podstránský mlýn je opravdu kousíček (cca 7 km). Tento mlýn a okolí moc dobře znám i využití míst k focení. Je to přece můj rodný kraj. Již jsem tu svatby fotografoval.

Budu rád, když se podíváte na můj profil, případně mé www stránky. Rád Vám odpovím na každou Vaší otázku.

S úctou Vojtěch Podstavek. emoticon
17. bře 2015 v 10:38  •  www.foto-podstavek.webnode.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 2 lety)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
17. bře 2015 ve 14:42  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den Martino,

Váš termín mám volný, budu rád, pokud se podívate na mé svatební portfolio buď zde na beremese, nebo přes odkaz od tímto textem.

Neb jsem z Opočna, v Podstránském mlýně fotím celkem často. Příjemné a klidné místo.

Pár starších alb z Podstránského mlýnu:

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/svatba-evca-lada-podstransky-mlyn-i1oii8/

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/svatba-veronika-radim-2013-m3m4yj/

http://www.beremese.cz/catalog/vendor/honzajezdik_photography/blog-album/svatba-marketa-radek-podstransky-mlyn/

Přeji hezký zbytek dne

H.
17. bře 2015 v 17:15  •  www.honzajezdik.cz  •  To se mi líbí