Fotograf 19.8.2017 Chlumec nad Cidlinou

Dobrý den, sháním fotografa na celodenní focení v Chlumci nad Cidlinou (obřad) a následně v Poděbradech (hostina). Prosím o nabídky. Díky Jana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný. Navstivtě prosím můj web, kde najdete portfolio a ostatní informace. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
@ptacule Pred výberom fotografa si dôkladne pozrite jeho kompletnú prácu. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Jani, tak už jen stačí, aby se Vám líbila moje práce :-) a do Chlumce moc rád dorazím. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám svatbu nafotografuji. Veškeré info najdete na mém webu:) Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Vice info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@ptacule Dobrý den, tento termín má zatím ještě volný. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Janco, tak i ja mam volno :) vice info jsem poslala do zprav. Zatim krasny den Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Jano, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. Přikládám malou ukázku své práce. Bližší informace naleznete na mém webu nebo zde na kartě. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?