Fotograf - 19.6.2020 - Horní Bečva

Dobrý den, poptávám svatebního fotografa na 19.6.2020. Primárně na obřad + skupinky + portréty. Svatba se bude konat na Hotelu Martiňák - Horní bečva Za veškeré nabídky děkuji a přeji hezký den. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulina_11 Dobrý den Vendulo, moc rád budu fotit i na Vaší svatbě neb mám toto datum volné :-) :-) :-) Více máte ve zprávě. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bydlím za kopcem a moc ráda přijedu :-) Více informací zasílám v soukromé zprávě! Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Ceny na webu jsou konečné. S pozdravem, Marcela :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vás nafotím, pokud se Vám bude líbit moje ukázka. Veškeré informace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne Jindra Pekař
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulina_11 Dobrý deň, v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Žijem v Rožnove p.R. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulina_11 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulina_11 Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@vendulina_11 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
První svatební tanec a krájení dortu v těžké mlze. Neváhejte si objednat tuto službu. Získáte užasné fotky i videa. Ilustrační videa naleznete na https://www.facebook.com/tanecvoblacich/ www.orchestraparty.cz Info na tel. 736 270 006 Třinec - Severomoravský kraj
Odpovědět
Článek se načítá
Můžu! :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@vendulina_11 Dobrý den, pokud jste stále nevybrala nebo vám fotograf odřekl, máme v pátek čas na focení vaší svatby. Jestli vše klaplo a foto máte, hezkou svatbu!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?