Fotograf 18.8.2018 Třebíč

Profilova fotka
Zdravím :) sháním fotografa na příští rok. Svatba bude v okolí Třebíče. Děkuji za doporučení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jestli se Vám budou mé fotky líbit, jsem Vám plně k dispozici. Jak fotím, ceník a další informace najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@sabina92 Dobrý den Sabino, svatbu na Vysočině budu fotit moc rád, když bude můj styl focení to pravé, budu rád u toho. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@sabina92 Dobrý den, mohu být k dispozici a info máte ve zprávách zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v Třebíči jsem chvíli žila, takže jej dobře znám:) Koukněte na mé portfolio a v případě zájmu mi napište:) Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Ceník zasílám ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Vysočina je fajn a jestli jde o svatbu v přírodě, možná by vám mohl můj styl vyhovovat ;) víc fotek kdyžtak najdete u mě na webu. Volno 18.8. zatím mám...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám 2 zprávy. :-)) V té druhé je ceník. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@sabina92 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Bude mi ctí být součástí vašeho dne :) Mrkněte ke mě na web a dejte potom vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Sabino, posílám ukázku i svého portfolia. V případě zájmu mě kontaktujte. Děkuji, hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny dobry den, cas bych mela, pokud se budou libit fotky, poslu rada cenik. :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, termín mám zatím volný, mrkněte na mé webovky a určitě se můžeme domluvit. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Teď zrovna sedím ve vlaku a jedu tam nafotit jednu boží svatbu! :) Mrkněte na web, napište a domluvíme se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Nabídku máte ve zprávě..
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na FB nebo web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Lukas
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?