Menu Forum

Fotograf 18.8.2018 Chrudim

29. pro 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
sharkamoravcova
Registrovala se 22. srpna 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Chrudim.
  • Svatba bude 18. srpna 2018
fotoportrét
fotoportrét
sharkamoravcova
Registrovala se 22. srpna 2017 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Chrudim.
  • Svatba bude 18. srpna 2018
 Touto cestou hledám fotografa na velmi žádaný svatební den v roce a to 18.8.2018. Pokud máte někdo nějaký tip, moc Vás prosím o radu. Fotograf nemusí být pouze z okolí Chrudimi a Pardubic.
10. zář 2017 v 15:11  •  Svatba bude v srpnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

Foto a video - Region Brno
10
fotoportrét
fotoportrét
dvakratanocz (32 r.)
Lukáš Alexander - DvakratANO.cz
Lukáš Alexander PRO

10
 Dobrý den,
Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na mých stránkách.
Přeji příjemný výběr fotografa.
S pozdravem Lukáš
10. zář 2017 v 15:20  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (46 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
21

“Uvolnil se mi termín 18.8.2018 - zrušená svatba. Výrazná sleva! Pavel”
(Před 2 dny)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (46 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

21

“Uvolnil se mi termín 18.8.2018 - zrušená svatba. Výrazná sleva! Pavel”
(Před 2 dny)

Dobrý den. Zatím jsem k dispozici. Pavel
10. zář 2017 v 15:39  •  www.paveldufek.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (45 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
4

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 2 lety)

Dobrý den Šárko,

přikládám pro představu několik fotografií a pokud by to bylo ono, rád dorazím. Více informací najdete v soukromé zprávě.

Standa Matouš
10. zář 2017 v 16:36  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den,
rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. Vše potřebné naleznete na mých stránkách.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
10. zář 2017 v 17:24  •  www.jungwirth-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

rád také nabídnu své služby. Termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak se stačí ozvat emoticon

Lukáš
10. zář 2017 v 18:57  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

11

“Krásné jarní focení sympatického páru Evči a Ondry ve Vrtbovské zahradě v Praze https://www.youtube.com/watch?v=tMp0C0-jpKU”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

11

“Krásné jarní focení sympatického páru Evči a Ondry ve Vrtbovské zahradě v Praze https://www.youtube.com/watch?v=tMp0C0-jpKU”
(Před 1 měsícem)

Dobrý večer,
Termín mám volný emoticon
Hezký večer, Robin.
10. zář 2017 ve 20:19  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
premysljurca
Přemysl Jurča FOTOGRAF
Přemysl Jurča PRO

Foto a video - Region Vsetín
4
fotoportrét
fotoportrét
premysljurca
Přemysl Jurča FOTOGRAF
Přemysl Jurča PRO

Foto a video - Region Vsetín
4
 Ahoj,
svatební termín mám stále volný.
Na mém webu najdete ukázku mé práce a i ceník.
11. zář 2017 v 08:16  •  www.jurca-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (34 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

30

“Dobrý den, nabízím slevu 2000 Kč na termíny 14.7.2018, 21.7.2018 a ostatní volné červencové termíny. Stačí žádat slevu "bereme se v červenci" po obdržení ceníku. Zdraví Jakub”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
fotohemala (34 r.)
FOTOhemala - Jakub Hemala
Jakub Hemala PRO

30

“Dobrý den, nabízím slevu 2000 Kč na termíny 14.7.2018, 21.7.2018 a ostatní volné červencové termíny. Stačí žádat slevu "bereme se v červenci" po obdržení ceníku. Zdraví Jakub”
(Před 1 týdnem)

@sharkamoravcova Dobrý den, mohu být k dispozici. Více info posílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
11. zář 2017 v 10:06  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.fotohemala.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katerinabarvirova (22 r.)
Káťa Barvířová – svatební fotografka
Káťa Barvířová PRO

25

“14.7. VOLNÝ TERMÍN! :) MOC RÁDA SE S VÁMA DOMLUVÍM!”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
katerinabarvirova (22 r.)
Káťa Barvířová – svatební fotografka
Káťa Barvířová PRO

25

“14.7. VOLNÝ TERMÍN! :) MOC RÁDA SE S VÁMA DOMLUVÍM!”
(Před 2 týdny)

Ozvěte se ! emoticon
Ráda přijedu emoticon)
Káťa
11. zář 2017 v 10:19  •  www.opuntiaphoto.com/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
podstavek
Vojtěch Podstavek
Vojtěch Podstavek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
5
fotoportrét
fotoportrét
podstavek
Vojtěch Podstavek
Vojtěch Podstavek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
5
 @sharkamoravcova Dobrý den, rád se přidám s nabídkou mých fotografických služeb. Budu rád, když kouknete na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat.
12. zář 2017 v 17:31  •  www.foto-podstavek.webnode.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ispfoto
Josef Mohyla - fotograf
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
5

“Budu tady postupně vytvářet reportáž ze svatebních reportáží. Věřím, že z těchto vybraných fotografií získáte kladný názor na moji práci a tak se těším, že tady časem přidám i Vaše fotečky.”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
ispfoto
Josef Mohyla - fotograf
PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
5

“Budu tady postupně vytvářet reportáž ze svatebních reportáží. Věřím, že z těchto vybraných fotografií získáte kladný názor na moji práci a tak se těším, že tady časem přidám i Vaše fotečky.”
(Před 10 měsíci)

Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
12. zář 2017 ve 22:40  •  ispfoto.cz/piwigo/index.php?/category/172  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdencca1
Zdeňka Bartošová
Zdeňka Bartošová PRO

Foto a video - Region Tábor
2

“Dneska se mi uvolnil velmi žádaný termín 18.8. 2018 kdo má zájem pište :-)”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zdencca1
Zdeňka Bartošová
Zdeňka Bartošová PRO

Foto a video - Region Tábor
2

“Dneska se mi uvolnil velmi žádaný termín 18.8. 2018 kdo má zájem pište :-)”
(Před 4 měsíci)

píší zprávu emoticon
8. říj 2017 ve 12:51  •  www.fotoprovas-zdenkabartosova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
thomashlavac (41 r.)
Tomáš Hlaváč
Tomáš Hlaváč PRO

3

“Dobrý deň, na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Cena platí pri objednávke do konca roku 2017. Pri objednaní v roku 2018 už cena 8000 Kč. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Teším sa na spoluprácu s vami. tomas”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
thomashlavac (41 r.)
Tomáš Hlaváč
Tomáš Hlaváč PRO

3

“Dobrý deň, na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Cena platí pri objednávke do konca roku 2017. Pri objednaní v roku 2018 už cena 8000 Kč. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Teším sa na spoluprácu s vami. tomas”
(Před 8 měsíci)

Dobrý deň,
budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile.

Prajem pekný deň.
tomas
2. lis 2017 v 16:20  •  tomashlavac.format.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, @sharkamoravcova

Rádi pro Vás zařídíme vše okolo:

- FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz!
- VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení!
- FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany)

Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu.
Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu.

S přáním krásné svatby,
Váš tým ZachyťTo.cz foto a video emoticon
3. lis 2017 ve 21:04  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 6 měsíci)

@sharkamoravcova
Dobrý den,
už několikrát jsem fotografoval v Pardubicích, Chrasti a okolí Seče. Moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
29. pro 2017 ve 21:53  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
20. led ve 22:30 • ctibab