Fotograf 18. 8. 2018

Dobrý den, poptávám fotografa pro svatební focení na termín 18. 8. 2018, okres Bruntál. Děkuji za tipy a nabídky. -KV-
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, též se dovoluji přidat ke kolegům se svou nabídkou služeb.:) Více informací a fotografií na kartě, nebo webu. Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost, budete hrdá, že jste si mě vybrala. Mé portfolio naleznete na mé FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
@klarkulka1 Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu :-) Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyžtak koukněte na mé stránky, kde najdete vše potřebné a když se vám můj styl zamlouval, nebojte se ozvat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarkulka1 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?