Fotograf 18.7.2015

Dobrý den/Ahoj, hledám svatebního fotografa na termín 18.7.2015. Obřad i hostina budou v hotelu Samechov u Chocerad. Chtěla bych fotit od cca 11 - 20 hodiny. Děkuji a těším se na nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám volný. Ráda přijedu, pokud se Vám moje tvorba bude líbit. Do sz Vám posílám ceník. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný, funguji po celé Čr... pěkný den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín máme ještě volný. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Budeme moc rádi, když se podíváte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Těšíme se :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@vojtisek2014 Dobrý den, termín máme zatím volný, můžete tedy mrknout k nám. O víkendech děláme jen delší balíčky, ale třeba bychom Vás zaujali. Veškeré info najdete zde na profilu nebo na webovkách a FB. Pohodový den přejeme. J+P Nejedlí
Odpovědět
Děkuji všem za příspěvky a zprávy :-) Určitě si z nabízených vyberu a je jich spousta. ještě jednou děkuji všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do soukromé zprávy zasílám více informací. Nela Pazourková FOTOFACE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme zatím volný. Budeme rádi, když se podíváte na náš profil, kde je uveden ceník a ukázka naší práce. S pozdravem David Rajdl a Klaudie Najmanová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme prozatím volný. Ráda bych Vás proto touto cestou pozvala na naše internetové stránky, na kterých naleznete ukázku z naší tvorby a zároveň veškeré potřebné informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám na tento termín volno. Když budete mít zájem ozvěte se. Pěkný den Karel
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?