Fotograf 18.6.2016 - Modrá u Velehradu

2. úno 201617

Zdravím, hledáme fotografa na svatbu na Modré, nic moc strojeného a přeretušovaného, spíš přirozené a nápadité fotky. Máte prosím tipy, dobré zkušenosti, nabídky? Díky moc!

• Pěknou neděli,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na web, který mám uvedený na kartě.
    V případě zájmu, stačí písnout.

Lukáš
    LUMA PHOTO

• Dobrý den @pawienka , poslal jsem vám zprávu. Pavel

• Dobrý den,

také mám Váš termín zatím volný 😉

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,
    pokud by Vás moje tvorba zaujala, mohu přijet 🙂 Podrobnější info posílám do zprávy.

Mariana

• @pawienka  Dobrý den, máme ještě volno, můžete mrknout k nám. Veškeré info najdete u nás na webu a reference na facebooku, případně se mrkněte přímo sem na profil😉
    Pohodovou neděli.
    Jindřich a Pavla Nejedlí

• @pawienka
    Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. V případě zájmu navštivte mé stránky, popř. profil zde na beremese.cz. kde naleznete i doporučení od jiných nevěst. Přeji šťastnou ruku při výběru fotografa (nabídek dostanete více než jste čekala) a příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák

• Dobrý den,

termín máme volný a lokalitu dobře známe. Pokud by Vás naše práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se 😉

Filip a Linda

• Dobrý den, nabízím volný termín, více na webu .-)
    Soňa Goldová

• @pawienka  Krásný den, termín máme volný a rádi Vám tak nabídneme celodenní fotografování od ranních příprav až po závěrečnou afterparty. 🙂 Fotíme vždy ve dvou, jezdíme po celé republice a jako výsledek dodáváme 300 upravených fotografií (často i víc, ale to už raděj neslibujeme 🙂 ). Kompletní nabídku s cenou posílám do interní zprávy a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! 🙂

• @pawienka  Také bych Vám nabídla své služby fotografky. Pokud Vás práce osloví, ozvěte se 🙂

• Dobrý večer,
    můžete se mrknout i na můj profil, mám tam album z obřadem na Modré.
    Více ukázek prací a ceník naleznete na mém webu.
    A pár snímků z kostelíka na Modré 🙂

• @pawienka
    Dobrý večer,
    jsem Radek ze Zachyť To.cz. Děláme fotografie i video. Mrkněte na náš web a v případě dotazů se neváhejte na cokoli ptát. 🙂

S pozdravem
    Radek

• Ahoj, z vlastní zkušenosti můžeme doporučit Mílu Štáfka, který nám udělal naprosto dokonalé fotky!

http://stafek-foto.cz/index.php?x=home

• @pawienka  
    @monpe
    Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
    Radek

• Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách.

S pozdravem

Marián Sopoliga

• Sponzor fóra
  • Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

OAK Photography

• Dobrý den,
    termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den 🙂 Jsem z Napajedel, takže to mám kousek.
    Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek 🙂 Spolupracujeme jako i tým foto + video.
    Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Erik Šponar
    Ústí nad Orlicí
    Portrétní a svatební foto po celé ČR. Svatební balíčky s cenami a bližšími informace mi najdete na mém webu.
    Dokonalé zachycení okamžiků z Vašeho životního dne. Moje fotky jsou tu pro Vás.
    Zaznamenám pro Vás průběh svatebního dne od příprav po večerní zábavu. Zachytím detaily a emoce, které by Vám jinak v tom shonu mohly uniknout.