Menu Forum

Fotograf 18.6.2016 - Modrá u Velehradu

2. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
pawienka
1
Registrovala se 19. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Brno.
  • Svatba byla 18. června 2016
    Modrá, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
pawienka
1
Registrovala se 19. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Brno.
  • Svatba byla 18. června 2016
    Modrá, Region Uherské Hradiště
 Zdravím, hledáme fotografa na svatbu na Modré, nic moc strojeného a přeretušovaného, spíš přirozené a nápadité fotky. Máte prosím tipy, dobré zkušenosti, nabídky? Díky moc!
18. říj 2015 v 11:52  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěknou neděli,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na web, který mám uvedený na kartě.
V případě zájmu, stačí písnout.

Lukáš
LUMA PHOTO
18. říj 2015 ve 12:02  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“Kalendář se plní focením svateb a pár termínů zatím zbývá. Třeba 3.6. a 8.8. je k dispozici a další termíny na dotaz. Budu se těšit. Pro dobrý fotky udělám ráno i snídani! Nebo mohu přijet už v pátek odpoledne a fotit i zkušební večeři před svatbou. Pavel - pavel@paveldufek.com | www.paveldufek.cz [je tam i ceník]”
(Před 4 dny)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

20

“Kalendář se plní focením svateb a pár termínů zatím zbývá. Třeba 3.6. a 8.8. je k dispozici a další termíny na dotaz. Budu se těšit. Pro dobrý fotky udělám ráno i snídani! Nebo mohu přijet už v pátek odpoledne a fotit i zkušební večeři před svatbou. Pavel - pavel@paveldufek.com | www.paveldufek.cz [je tam i ceník]”
(Před 4 dny)

Dobrý den @pawienka, poslal jsem vám zprávu. Pavel
18. říj 2015 ve 12:31  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

také mám Váš termín zatím volný ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
18. říj 2015 ve 12:59  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
29

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

29

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
pokud by Vás moje tvorba zaujala, mohu přijet emoticon Podrobnější info posílám do zprávy.

Mariana
18. říj 2015 ve 13:02  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @pawienka Dobrý den, máme ještě volno, můžete mrknout k nám. Veškeré info najdete u nás na webu a reference na facebooku, případně se mrkněte přímo sem na profil;)
Pohodovou neděli.
Jindřich a Pavla Nejedlí
18. říj 2015 ve 13:04  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 11 měsíci)

@pawienka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. V případě zájmu navštivte mé stránky, popř. profil zde na beremese.cz. kde naleznete i doporučení od jiných nevěst. Přeji šťastnou ruku při výběru fotografa (nabídek dostanete více než jste čekala) a příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
18. říj 2015 ve 13:08  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

termín máme volný a lokalitu dobře známe. Pokud by Vás naše práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;)

Filip a Linda
18. říj 2015 ve 13:30  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín, více na webu .-)
Soňa Goldová
18. říj 2015 ve 13:40  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renardproduction
Renard Production: Svatební fotografie & video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
12

“Klip z nádherné slovenské veselky Marty a Matuše plný deště. :-) Od renardproduction.com https://www.youtube.com/watch?v=ruZxdXJPAHM”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
renardproduction
Renard Production: Svatební fotografie & video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
12

“Klip z nádherné slovenské veselky Marty a Matuše plný deště. :-) Od renardproduction.com https://www.youtube.com/watch?v=ruZxdXJPAHM”
(Před 4 měsíci)

@pawienka Krásný den, termín máme volný a rádi Vám tak nabídneme celodenní fotografování od ranních příprav až po závěrečnou afterparty. emoticon Fotíme vždy ve dvou, jezdíme po celé republice a jako výsledek dodáváme 300 upravených fotografií (často i víc, ale to už raděj neslibujeme emoticon ). Kompletní nabídku s cenou posílám do interní zprávy a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! emoticon
18. říj 2015 v 15:48  •  www.renardproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Http://www.vladkahollova.cz/galerie/zamek-veltrusy-marina-vltava/ Loňská svatba, jedna z těch top, na které stojí za to se podívat :-) A třeba bude někoho i inspirovat :-)”
(Před 5 dny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Http://www.vladkahollova.cz/galerie/zamek-veltrusy-marina-vltava/ Loňská svatba, jedna z těch top, na které stojí za to se podívat :-) A třeba bude někoho i inspirovat :-)”
(Před 5 dny)

@pawienka Také bych Vám nabídla své služby fotografky. Pokud Vás práce osloví, ozvěte se emoticon
18. říj 2015 ve 20:26  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fiamoli
Fiamoli Zdeněk - svatební fotograf
Zdeněk Fiamoli PRO

Foto a video - Region Hodonín
9

“Milé nevěsty, redesignoval, jsem své webové stránky (odkaz v profilu). Budu moc rád za Vaše připomínky a názory na přehlednost webu, zda jste snadno našli všechny potřebné informace atd. Děkuji, Váš Zdeněk Fiamoli”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fiamoli
Fiamoli Zdeněk - svatební fotograf
Zdeněk Fiamoli PRO

Foto a video - Region Hodonín
9

“Milé nevěsty, redesignoval, jsem své webové stránky (odkaz v profilu). Budu moc rád za Vaše připomínky a názory na přehlednost webu, zda jste snadno našli všechny potřebné informace atd. Děkuji, Váš Zdeněk Fiamoli”
(Před 4 lety)

Dobrý večer,
můžete se mrknout i na můj profil, mám tam album z obřadem na Modré.
Více ukázek prací a ceník naleznete na mém webu.
A pár snímků z kostelíka na Modré emoticon
18. říj 2015 ve 21:41  •  www.foto-fiamoli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek PRO

1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 6 měsíci)

@pawienka
Dobrý večer,
jsem Radek ze Zachyť To.cz. Děláme fotografie i video. Mrkněte na náš web a v případě dotazů se neváhejte na cokoli ptát. emoticon

S pozdravem
Radek
18. říj 2015 ve 22:47  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fogl74
Registroval se 15. dubna 2015 na beremese.cz. Přidal 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
fogl74
Registroval se 15. dubna 2015 na beremese.cz. Přidal 12 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, z vlastní zkušenosti můžeme doporučit Mílu Štáfka, který nám udělal naprosto dokonalé fotky!

http://stafek-foto.cz/index.php?x=home
19. říj 2015 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek PRO

1

(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek PRO

1

(Před 6 měsíci)

@pawienka
@monpe
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
4. lis 2015 ve 22:58  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách.

S pozdravem

Marián Sopoliga
9. pro 2015 ve 22:36  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.

S pozdravem

OAK Photography
14. pro 2015 v 15:14  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

Foto a video - Region Zlín
4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

Foto a video - Region Zlín
4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den emoticon Jsem z Napajedel, takže to mám kousek.
Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek emoticon Spolupracujeme jako i tým foto + video.
Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk
2. únor 2016 ve 22:29  •  www.prostudio2.com  • Odpověz  •  To se mi líbí