Fotograf 18.6.2016 - Modrá u Velehradu

Zdravím, hledáme fotografa na svatbu na Modré, nic moc strojeného a přeretušovaného, spíš přirozené a nápadité fotky. Máte prosím tipy, dobré zkušenosti, nabídky? Díky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěknou neděli, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na web, který mám uvedený na kartě. V případě zájmu, stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @pawienka, poslal jsem vám zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín zatím volný ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás moje tvorba zaujala, mohu přijet :-) Podrobnější info posílám do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
@pawienka Dobrý den, máme ještě volno, můžete mrknout k nám. Veškeré info najdete u nás na webu a reference na facebooku, případně se mrkněte přímo sem na profil;) Pohodovou neděli. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
@pawienka Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný. V případě zájmu navštivte mé stránky, popř. profil zde na beremese.cz. kde naleznete i doporučení od jiných nevěst. Přeji šťastnou ruku při výběru fotografa (nabídek dostanete více než jste čekala) a příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný a lokalitu dobře známe. Pokud by Vás naše práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, více na webu .-) Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@pawienka Krásný den, termín máme volný a rádi Vám tak nabídneme celodenní fotografování od ranních příprav až po závěrečnou afterparty. :-) Fotíme vždy ve dvou, jezdíme po celé republice a jako výsledek dodáváme 300 upravených fotografií (často i víc, ale to už raděj neslibujeme :-) ). Kompletní nabídku s cenou posílám do interní zprávy a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pawienka Také bych Vám nabídla své služby fotografky. Pokud Vás práce osloví, ozvěte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, můžete se mrknout i na můj profil, mám tam album z obřadem na Modré. Více ukázek prací a ceník naleznete na mém webu. A pár snímků z kostelíka na Modré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pawienka Dobrý večer, jsem Radek ze Zachyť To.cz. Děláme fotografie i video. Mrkněte na náš web a v případě dotazů se neváhejte na cokoli ptát. :) S pozdravem Radek
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, z vlastní zkušenosti můžeme doporučit Mílu Štáfka, který nám udělal naprosto dokonalé fotky! http://stafek-foto.cz/index.php?x=home
Odpovědět
Profilova fotka
@pawienka @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Více fotografií naleznete na mých webových stránkách. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem OAK Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :-) Jsem z Napajedel, takže to mám kousek. Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) Spolupracujeme jako i tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínk
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?