Menu Forum

Fotograf 18.6.2016 JM kraj (okolí Brna)

22. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
miumiassimo
Registrovala se 20. června 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
miumiassimo
Registrovala se 20. června 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Brno.
 Dobrý den, sháníme fotografa na výše uvedený termín a místo. Jelikož mnoho fotografů má již tento termín obsazený, rozhodli jsme se zkusit oslovit vás i touto cestou. Vzhledem k tomu, že máme poněkud omezený rozpočet, oceníme i pokud byste alespoň orientačně uvedli i cenu (pokud ji nemáte na stránkách). Předem děkujeme za nabídky.
3. únor ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého večera

Marián Sopoliga
3. únor ve 23:13  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky. Na foto mame jeste termin volny ... emoticon ZZ
3. únor ve 23:20  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
 Dobry den, velmi rada bych Vam nabidla sve sluzby Podivejte se prosim na me webove stranky nebo muj profil zde, pokud se Vam prace budou libit, muzeme probrat detaily. Dekuji Katerina
3. únor ve 23:35  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu, klidně mezitím koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
4. únor v 17:27  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

termín mám volný a veškeré potřebné informace dostupné na stránkách. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se!

Filip
4. únor v 19:08  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,

pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální

Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
20. únor ve 22:58  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, Váš termín se mi nedávno uvolnil. V případě, že nadále hledáte fotografa, budu rád, pokud byste navštívila mé stránky, nebo můj profil. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
22. únor ve 21:57  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí