Fotograf 18.6.2016 JM kraj (okolí Brna)

Dobrý den, sháníme fotografa na výše uvedený termín a místo. Jelikož mnoho fotografů má již tento termín obsazený, rozhodli jsme se zkusit oslovit vás i touto cestou. Vzhledem k tomu, že máme poněkud omezený rozpočet, oceníme i pokud byste alespoň orientačně uvedli i cenu (pokud ji nemáte na stránkách). Předem děkujeme za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky. Na foto mame jeste termin volny ... :) ZZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, velmi rada bych Vam nabidla sve sluzby Podivejte se prosim na me webove stranky nebo muj profil zde, pokud se Vam prace budou libit, muzeme probrat detaily. Dekuji Katerina
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu, klidně mezitím koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a veškeré potřebné informace dostupné na stránkách. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín se mi nedávno uvolnil. V případě, že nadále hledáte fotografa, budu rád, pokud byste navštívila mé stránky, nebo můj profil. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?