Fotograf, 18.6.2016, ceske Budejovice

13. úno 20168

Shanim fotografa na svatbu v okoli Ceskych Budejovic..... Prosim o zaslani nabidek nebo doporuceni. Dekuji predem.

• @petrakaa  Dobrý den nevěsto, já mám plno, tak se nenabízím, ale zkuste "Eva Albrechtová" , má profil i zde a fotí moc hezky. Její práci už dlouho sleduji 🙂

• Dobrý den, termín mám ještě volný, budu rád, když se podíváte na moji práci na web.

S pozdravem

Radim Hájek

• Dobrý večer,

termín mám volný a cestuji po celé ČR. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na našem FB a webu), ozvěte se 😉

Filip

• Sponzor fóra
  • @petrakaa  Dobrý večer.
    Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého večera

Marián Sopoliga

• Pěkný večer,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Budu se těšit
    Lukáš
    LUMA PHOTO

• Dobrý den, váš termín mám volný a jsem z Českých Budějovic více z naší práce naleznete na našem webu, případně vám nabízím předsvatební informační schůzku.

s přáním krásného dne
    Pavel Černý

• Dobrý večer,
    rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru.

Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma.

Vše podstatné na webu.

• Děkuji všem za nabídky, už jsme fotografa vybrali. Hezký den, Petra

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat