Fotograf, 18.6.2016, ceske Budejovice

Shanim fotografa na svatbu v okoli Ceskych Budejovic..... Prosim o zaslani nabidek nebo doporuceni. Dekuji predem.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrakaa Dobrý den nevěsto, já mám plno, tak se nenabízím, ale zkuste "Eva Albrechtová" , má profil i zde a fotí moc hezky. Její práci už dlouho sleduji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný, budu rád, když se podíváte na moji práci na web. S pozdravem Radim Hájek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a cestuji po celé ČR. Pokud by Vás moje práce zaujala (více na našem FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@petrakaa Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a jsem z Českých Budějovic více z naší práce naleznete na našem webu, případně vám nabízím předsvatební informační schůzku. s přáním krásného dne Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, už jsme fotografa vybrali. Hezký den, Petra
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?