Fotograf, 17. srpna 2019, Jižní Čechy

Dobrý den, sháním svatebního fotografa na 17. srpna 2019. Obřad i hostina se budou konat v obci Střítež u Volyně. Nějaké zkušenosti? :-) Beru i konkrétní nabídky od profíků. Díky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Váš svatební den nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a fotek navštivte můj web. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Skupieňová Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, milá nevěsto, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín zatím volný a jsem i z Jihu čech :) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím a připojují se k ostatním fotografům. Pokud by vás zaujala moje práce, dejte vědět. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný :-). Pokud se Vám zalíbí má práce (vizte web), stačí napsat a jistě se domluvíme. Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Bude mi potěšením nafotit Váš svatební den. Váš vybraný termín svatby, 17. srpna 2019, mám volný. Jsem v Jižních čechách doma. Nahlédněte prosím do mého profilu, nebo na webové stránky, jestli se Vám bude líbit styl mého focení. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Děkuji. Hodně štěstí. Příjemný den. Mirka Oborníková fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám nabídnu volný termín. Ceny i ukázky mám v profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu moc ráda, když se podíváte na můj web (či aktuálněji instagram a facebook). Pokud se Vám má tvorba zalíbí, tak určitě neváhejte nezávazně napsat! :-) Krásný zbytek neděle, K.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín mám zatím ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. S přáním hezkého večera, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Cena závisí na počtu hodin, jestli budete chtít jednoho či dva fotografy. Pokud Vás fotografie zaujmou, napište mi, ráda zodpovím případné dotazy. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Cena za celodenné fotenie je iba 8 tis Kč. Budem veľmi rád, keď si ma vyberiete. Viac info a fotiek na mojom profile. Prajem vám pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi Vaši svatbu nafotíme a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. emoticon Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@tyginka Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@tyginka Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Fotografa již máme vybraného, děkujeme moc za nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, Kouknete na me fotky, par mi odrekl svatbu a mam na vas termin volno. Krasny vecer, Marketa Kaplanova Marketkaplanovaphoto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám termín volný a ráda Vám nabídnu své služby fotografky :) Více najdete na mých stránkách. Hezký den, Veronika
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
@tyginka Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby svatební fotografa :-) Pro více informací či fotografií se prosím podívejte na můj profil zde nebo na mé fb stránce. Budu se moc těšit Hanzalová Photography
Odpovědět
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás váš termín máme ešte voľný počas celého januára ponúkame aj novoročné zľavy na svadobné balíčky poslala som vám aj súkromnú správu
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Krásný den, Váš datum mám zatím stále volný. Bylo by mi cti zachytit Vaše vzpomínky originálním pohledem. Pokud by Vás me snímky zaujaly, neváhejte mi napsat. Rada se s Vámi nezávazné sejdu pro probrání všech podrobností. Hodně štěstí při výběru i k Vaší cestě
Odpovědět
Profilova fotka
@tyginka Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?