Fotograf 17.9.2016 - Olomouc?

Dobrý den, sháním šikovného fotografa na 17.9.2016 v Olomouci. Předěm děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Koukněte na náš web pro více informací ... pokud Vás naše práce zaujme, tak rádi dorazíme. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace zasílám do soukromé zprávy. Standa matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a v Olomouci fotím běžně. Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Do Olomouce to nemám ani tak daleko. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Pokud Vás moje tvorba zaujma, ráda dorazím. Ceník a vše potřebné naleznete na webu. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme dva fotografové a váš svatební den vám rádi nafotíme. Portfolio a ceník naleznete na webu
Odpovědět
Profilova fotka
@blanina24 Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 17. září mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě pár fotek
Odpovědět
Všem moc děkuji za nabídky. Fotografa máme vybraného :-).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?