Fotograf 17.9.2016 okolí Vyškov

ahojte holky, hledám dobrého fotografa za dobrou cenu okolí Vyškova, poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Do Vyškova to mám kousíček. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, rada bych Vam nabidla sve sluzby, samozrejme vyborne fotim jako kazdy zde :), ale co muzu nabidnout extra, je muj smysl pro humor, velkou empatii k lidem, se kterymi pracuji, 10let zkusenosti foceni v zahranici opravdu ruznorodych lidi a kultur. Prijemnou cenu za dobrou kvalitu ..Mrknete na muj profil a webovky, budu rada, kdyz se ozvete. Jsem z Moravy, prijemny vecer Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Krásný večer S pozdravem R.P.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavca876 Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsem sice z Vyškova, ale z Ostravy, nicméně není problém dorazit. Ceník naleznete na webu. Přeji hezký večer, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :-) Podívejte se na náš web. Nabízíme i fotokoutek :-) Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Mrkněte i na můj web a v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Kroměříže, takže to k Vám nemám daleko. Váš termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
@pavca876 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
@fotovinc Dobrý den, děkuji Vám za nabídku, mohl byste mi třeba na mail kohoutkova.p@seznam.cz poslat i ceník Vašich služeb, představu mám celodenní focení naší svatby. Děkuji za odpověď Pavlína Kohoutková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na mé fotografie:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, Váš terminek mám aktuálne volný a Vyškov mam za rožkem. Pokud Vás má práce zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Přeji klidné přípravy S přátelským pozdravem Blahová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?