Fotograf, 17.7.2020, Škvorecký dvůr

Poptávám fotáka :-D od líčení po tanec novomanželu ...cca 6 hod,,prosím o cenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) , Váš termín mám volný a dokonce i na Vaše přání balíček :-) . Pokud Vás zaujme moje ukázka, na webu najdete informace i portfolio. V případě zájmu, se budu těšit na zprávu. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Foťák se hlásí :) Pokud Vás má práce osloví,mohu být k dispozici. Děkuji, hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@thomas21 Dobré ráno, a co takhle dva foťáky? :-D Rádi za Vámi do Škvorce vyrazíme! Podrobnosti posílám v soukromé zprávě. :-) Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 je otevřená a rezervace na příští rok již přijímám a termíny se plní. Rád se nafocení vaší svatby ujmu cenu Vám sdělím, až po upřesnění informací. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a Škvorec mám kousek. Info a ceník na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Méportfolio a ostatní informace najdete na webu. Přei hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávající oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatbu můžu nafotit. :-) Ceník a také portfolio naleznete na mých stránkách. Zdraví Gabriela
Odpovědět
Článek se načítá
Všem se Vám rád ozvu,ale mam strasne moc nabídek :-) musim to vse prostudovat :-) dekuji T.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, i já se připojím se svou nabídkou. Galerii i cenovou nabídku najdete na mých webovkách. Vzhledem k lokalitě bych neúčtovala cestovné :-) S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zmiňovaný termín mám prozatím volný. Ráda Vám nabídnu své služby. Napište mi v případě zájmu a obratem se Vám ozvu. S pozdravem Simona
Odpovědět
Děkuji všem ....fotograf ,teda fotografka se už našla ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud budete mít zájem, moc rád nafotím Váš svatební den. Váš termín mám prozatím volný. Celodenní focení u mě vyjde na 18.000Kč Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách Bude mi ctí zachytit váš svatební příběh 🖤
Odpovědět
Profilova fotka
@thomas21 Dobrý den, moc Vám i Vaší nastávající gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@thomas21 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?