Fotograf 17.7.2015 Poděbrady-najde se?

Profilova fotka
Ahoj všem, hledá se fotograf,který by byl schopný nafotit den od příprav,obřad a po obřadu. Budu ráda za jakékoliv nabídky i s +/- odhadovanou cenou. Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, zatím volný termín mám posílám nabídku. S pozdravem Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
@deniss91 Hezký den, Váš termín mám prozatím volný :-) . Nabídku Vám pošlu do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
@deniss91 Krásný den, Váš termín mám ještě volný a posílám Vám zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné dopoledne, termín máme ještě volný. Napíši Vám i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte náš web, který je uveden na kartě. Najdete na něm vše důležité. Ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný a rádi za Vámi v případě zájmu přijedeme. Pro více informací o nás a našich službách (belíčky, ceníky...) najdete zde na profilu, na našich webovkách nebo případně na FB. Přejeme pohodový den. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, proto mohu i já nabídnout své služby. Více informací máte ve zprávě ;) Hezký den, Vašek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@deniss91 Dobrý den. Uvedený termín mám zatím volný a mohu Vám nabídnou své služby svatebního fotografa. Ceník Vám posílám do pošty. Další snímky a ceník najdete pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme stále volný. Budeme rádi když se podíváte na naše webové stránky nebo na profil. Budeme se těšit :) Míša a Kamil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den rád vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu. Mějte se fajn René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný den! Jsem z Poděbrad a moje fotky můžete vidět na mém webu kde je i ceník (var. B - 2990,-) nebo na FB. Děkuji! :) Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme prozatím volný. Proto bych Vás ráda pozvala na naše internetové stránky, na kterých naleznete veškeré potřebné informace a zároveň poznáte naší tvorbu. S pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Nabídku jsem Vám poslal do zprávy. Hezký den Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín zatím volný ;-) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám na tento termín volno. Když budete mít zájem ozvěte se. Pěkný den Karel
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?