Fotograf 17.6.2017 Ktová/Valdštejn

Zdravím, hledám šikovného fotografa na svatbu v termínu 17.6.2017. Přípravy a hostina v Ktové, obřad na Valdštejně. Prosím pište tipy. :-) Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info zasílám do sz. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici, dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Všechny informace a portfolio najdete na mém webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, přidávám se ke kolegům s volným termínem :) Ukázku mé práce a nejdůležitejší informace naleznete zde u mě na profilu. Hezký večer, Marie, svatebnifoceni.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Posílám SZ. Více na mých stránkách… odkaz pod příspěvkem. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nevím sice zda už nemáte vybráno, ale zkusím...:-) Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste Michaelu Zaňkovou. Má profil zde i na fb. Právě se jí termín uvolnil. @kjuh
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, milý ženichu. Termín mám volný :) posílám sz
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, už máme vybráno, všem Vám moc děkuji za nabídky :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?