Fotograf 17. 4. 2021, okolí Luhačovic, okres Zlín

Dobrý den, sháním fotografa na nafocení svatby z okolí Luhačovic na 17. 4. 2021. Děkuji za doporučení
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :) , pokud Vás osloví moje tvorba, ráda za Vámi přijedu. Veškeré informace naleznete na mém webu. Uvedené ceny jsou konečné :) . S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Hezký den! Moc ráda! Těším se, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @pet002 zatím jsem volný. Více do zprávy. Patrik a Radka Schöberovi
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Nově mám k dispozici za zaváděcí cenu i fotobudku. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám to do Luhačovic kousek a ráda dojedu :-) . Napište kdyžtak do zpráv nebo mrkněte na web, budu se těšit! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Vice info na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@pet002 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdybych zaujal :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný, a moc rád Vám svatbu nafotím! 🙂 Fotky ze svateb najdete na mém profilu, popř. se můžete mrknout na tuto stránku ( https://brodik.pixieset.com/), kde se jich taky pár ukrývá. Těším se na Vaši zprávu a případnou budoucí spolupráci 🙂 Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vaší svatby máme volný. Rádi vaši svatbu nafotíme. Budu se těšit na případnou spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. 🙂 Pěkný den, Míša
Odpovědět
Profilova fotka
@pet002 Ahoj, písal som správu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@pet002 Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje portfolio, ráda přijedu. Termín mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké odpoledne, přidávám se s mojí nabídkou. Kdyby Vás zaujalo moje portfolio, rád Vaši svatbu nafotím. Můžete se mrknout i na web, kde mám rozepsané cenové balíčky i s průběhem naší možné spolupráce🙂. S přáním hezkého dne, Oliver Beneš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den, Míša. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@pet002 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda dorazím. Můžete mě případně kontaktovat rovnou i přes web, tady do zpráv nebo přes instagram. Kamkoliv. 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?