Fotograf, 17.4.2020, Jihlavsko - Vysočina

Na svatbu někde na Vysočině, ještě přesně nevíme konkrétní místo, předběžně poptávám fotografa na celý den - cca 10/12 hodin focení. Nejlépe přirozený reportážní styl, momentky, několik pěkných párových fotek, svatba bude spíše v přírodě - cca 60 lidí. Poptávám pro svou sestru, nemá moc čas sledovat počítač - budeme rádi za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @inflames1 rád se nabídnu :) Prosím podívejte se na můj profil a web a když vás zaujme můj přístup, neváhejte mě kontaktovat pro více informací. S přáním pěkného dne Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den přeji, termín mám volný a pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Veškeré informace najdete na mém webu. S pozdravem, Marcela Novotná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud vaši sestru a vás má práce zaujme, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně můžu doporučit Obrjena – www.obrjen.com, udělal nám krásné fotky, celý den byl strašně v pohodě a dělal nám podporu i rádce :-). Nakonec si ho všichni hosté chválili, že byl strašně fajn, i fotky se moc líbily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Duben, příroda, Vysočina a reportáž, to se mi líbí :) Kdyžtak mrkněte ke mě na web v podpisu a uvidíte jestli najdete co hledáte nebo ne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici. Nejnovější práci a základní info najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
@inflames1 Dobrý den, ráda bych připojila i svou nabídku pro svatební den Vaší sestry. Do zprávy Vám zasílám více informací. Další fotografie a podrobnosti naleznete na mém webu. Přeji krásné pondělí. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a jestli se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
@inflames1 Dobrý den, mám volno, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@inflames1 Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Neváhejte mě kontaktovat 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme:) Více informací najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se nabizim s volym terminem. Kdyztak kouknete na me stranky, kde naleznete vse potrebne;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a v případě zájmu sestřinu svatbu velmi ráda nafotím. :) Více z mé práce najdete na FB. Ceník zasílám v soukromé zprávě. :) Přeji pěkný den, Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
@inflames1 Dobrý večer, rád Vám budu k dispozici. Jarda Jelínek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, pokud ještě stále nemáte vybraného svého svatebního fotografa, ráda se přidám k nabídkám - bližší informace Vám posílám do zprávy :) Jihlavsko a Vysočinu jezdím moc ráda, prima den Terka
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, už máte vybráno? Dovolím si nabídnout svou maličkost. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@inflames1 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat svatbu Vaši sestry a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?