Fotograf 17.3.2018 na Chrudimsku

Měli jsme domluveného fotografa a nějak to nedopadlo. Chtěli bychom nafotit obřad, klasické svatební fotografie a pár foteček z hostiny. Svatba bude17.3.2018 v Třemošnici a hostina potom v hostinci Na Křížovce. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Dobrý den, pokud stále hledáte, tak mrkněte na můj web nebo fb a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. S přáním hezkého dne. Aneta Ročková, fotoar
Odpovědět
@fotoar Dobrý den, moc děkujeme za nabídku. mohu vás poprosit o ceník? Děkuji
Odpovědět
@lenkaida Jistě, pošlu Vám ho do soukromé zprávy. Hezký zbytek večera.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaida Dobrý večer, prohlédněte fotografie a bude-li to ono, rád se domluvím na podrobnostech. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu vám být jako fotografka k dispozici. Navštivte prosím můj web, kde najdete portfolio a ceny. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaida Ahoj, rád Vám nafotím Vaši nádhernou svatbu. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie, kde mám aktuální a novější foto ukázky. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Koukněte také ke mě do fotoblogu, jsou tam informace k akci na svatby konané od prosince do března. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Jéj tolik fotografů. Teď koho vybrat. Nebude to vůbec jednoduché. Všechny fotečky jsou nádherné a nabídky jedna lepší než druhá. Ozvalo se vás víc jak 20. Děkuji moc všem.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lenkaida Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Tak to dalo zabrat ale nakonec jsme si z toho množství nabídek vybrali. Děkujeme všem co nám zaslali svoji nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?