Fotograf 17.09.2016 Na Kačina

Dobrý den, hledám profesionálního fotografa na focení svatby na zámku Kačina. Jde o malou svatbu cca 15 os. Budu ráda i za doporučení, protože se v tom strašně hrabu... Chtěla bych tam mít nějakého profesionála, který... Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Profesionála, který? :) Volný termín mám, na svatby cestuji po celé republice i do zahraničí, takže pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky), ozvěte se pro přesnější kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabidku posílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, váš termín mám stále volný. Koukněte prosím na můj web, kde najdete ukázku mojí práce, Ceník vám zasílám do zpráv ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Moji práci a ceny najdete u mě na stránkách. Z Hradce to mám kousek, dopravu máte v ceně. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @danuskad, poslal jsem Vám zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný. Budu rád, pokud se podíváte na moje webové stránky, kde najdete ceník. Pokud Vás moje práce zaujme, budu rád, když se ozvete. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
@danuskad Dobrý den, termín volný. Mé svatební portfolio nejlépe prohlédnete na mém webu - odkaz je hned pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás práce zaujala, stačí se již jen ozvat. :) S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám svatbu nafotím :). S pozdravem M.Zaňková
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na mou práci. Pokud by vás zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Projděte si, prosím, mé internetové stránky. Fotografuji svatby malinko jiným stylem, než je dnes běžné - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství opakujících se portrétů, retuší, filtrů a přebarvených fotografií. Ctím čistou fotografii. Záznam atmosféry svatby pak dostává trvalejší a nefalešný charakter. Připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné album. Prohlédněte si také video umístěné na mém profilu. Získáte tak představu, jak album vypadá. Pro svou první komerční sezónu 2017 mám zaváděcí cenu. Detaily a referenční alba na mém webu. Mějte hezký den. Tomáš Chadim
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?