Fotograf 17.06.2017 Břeclavsko + Hodonínsko

Dobrý den, hledám fotografa celodenního svatebního focení v termínu 17.06.2017 Břeclavsko + Hodonínsko. Děkuji všem za příspěvky.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, termín mám zatím volný a jsem z Brna, takže do Břeclavi kousek. Přikládám pár fotografií jako ukázku mé práce. Další informace najdete na mých stránkách. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Mikulova. Fotíme ve dvou až 16 hodin (bez příplatku). Koukněte na můj web. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do SZ. Přeji hezký den. Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, rádi nafotíme. Více v SZ. Hezký den Luboš a Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný termín, pokud vás má práce zaujme,ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Doporučuju Ondru Robka z Bojanovic nebo Honzu Dikovského z Ratíškovic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Fotografuji svatbu jako dokument. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš. Jsem vystudovaný fotograf. Těším se na případnou spolupráci Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@krokodyl9 Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný a rád fotím na jižní Moravě. Budu rád, pokud byste si našla čas a navštívila můj zdejší profil, kde naleznete všechny důležité informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na mé www a v případě zájmu, vám ráda zodpovím další dotazy přes e-mail. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?