Fotograf 16.9.2017 kousek od Janských Lázní?

Dobrý den, chtěli bychom najít fotografa, který nám sedne a nafotí naši svatbu. Plánujeme malou (13 lidí) venkovní svatbu v boho stylu na chalupě kousek od Jánských Lázní. Nechceme nic přehnaně strojeného, spíše přirozené fotky a zachycení atmosféry. Je možné dostat všechny fotky, co pořídíte? Nechceme na fotkách žádné logo. Ideálně hledáme nabídku, která není za astronomickou částku, ale bude korespondovat s naší poměrně nizkorozpočtovou svatbou. Děkujeme za Vaše nabídky a doufáme, že najdeme přesně to, co hledáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@ejuska156 dobry den, ziadny profesional, ktory je pri zmysloch, vam neodovzda vsetky fotky, ktore urobi. predstavte si, ze si v restauracii objednate chutny steak. napadlo by vas pytat od casnika chvost, rohy, zuby, kosti a vsetky dalsie casti celej kravy? asi nie :) pri fotografii je to rovnake, vela veci fotime formou experimentu alebo momentalneho napadu a dve tretiny z toho vobec nevyjdu podla nasich predstav. neviem si predstavit, ze fotograf, ktory berie svoju pracu vazne a vazi si v prvom rade zakaznika a svoju profesionalnu cest, vam odovzda vsetko, co nafoti. no napriek predchadzajucej vete si uvedomujem, ze takych fotografov tu najdete...... bohuzial :(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotime. Více info najdete na našich stránkách. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Fotografie poskytuji až po vytřízení a upravení, jinak byste dostali třeba i několik tisíc fotek v surovém stavu, nevím, jestli by to bylo to, co chcete. Ale pokud by Vám některá fotografie ve výběru chyběla, můžeme se společně podívat na náhledy, a když to bude možné, doupravit ji. Každopádně pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín mám volný. Více informací ohlednĕ počtu fotografií zasílám v sz. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, Vaše svatba zní moc zajímavě! Rád se s Vámi domluvím na podrobnostech v SZ :-) V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?