Fotograf 16.9.2017 Hradec Králové?

Profilova fotka
Dobrý den, Hledáme zkušeného fotografa na náš svatební den 16.9.2017. Chtěli bychom focení od příjezdu svatebčanů až po první tanec. Rádi bychom se vešli do 10 000 Kč. Předem děkuji za nabídky a doporučení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se budou mé fotografie líbit, jsem Vám plně k dispozici. Vše potřebné najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás s partnerem zaujme má práce, mohu být k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. 16.9. mám ještě volno a svatbu Vám v Hradci rád nafotím. Ukázky a ceník najdete také na webu pod příspěvkem. Posílám Vám zprávu. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte nabídku ve zprávě. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který Vás přesně vystihuje. Budeme moc rádi když se ozvete. :-) Monika a Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj… i ja se hlasim a vice info jsem poslala do zprav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Z Náchoda to mám kousíček. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?