Fotograf, 16.8.2019, Praha - Botanická zahrada

Profilova fotka
Ahoj, hledáme fotografa na naši svatbu 16.8.2019, Botanická zahrada. Jednalo by se o cca půl den (obřad + oběd + následné focení novomanželů v areálu Botanické zahrady). Předem děkuji za nabídky (včetně cenové nabídky) či doporučení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný a jsme z Prahy. V Botanické zahradě fotografujeme velmi často. Budeme rádi, pokud se podíváte na naše webové stránky, tam naleznete veškeré informace (portfolio i nabídku služeb s cenami). Pokud by Vás cokoli zajímalo, určitě nám napište. S přátelským pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
@lucamisa Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, mám zatím ještě volný termín a moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím. :) Pokud by se Vám můj styl líbil, tak mi napište a můžeme se na všem domluvit :)
Odpovědět
@lucamisa Dobrý den, Vámi vybraný termín mám v tuto chvíli volný a proto bych Vám ráda nabídla své služby. Ve zprávě Vám zasílám další podrobnosti. Děkuji, přeji krásný zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Kdyby má nabídka a práce (vizte webovky) zaujaly, neváhejte se ozvat a rád Vaši svatbu nafotím. :-) Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
:-o Botanickou zahradu myslíte tu v Praze? Tu miluju <3 jinak váš termín máme stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky a videa, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek, videí ze svateb a informace naleznete hlavněě na mých webových stránkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, jsem z Prahy a termín mám volný. Budu ráda, když mrknete na mé webovky. S přáním pěkného dne Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucko, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den všem, moc moc děkujeme všem za nabídky a gratulace, svého fotografa jsme právě vybrali. Děkuji ještě jednou a přeji všem krásný den, Lucie
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, fotit v botanické zahradě by byl můj sen, jelikož naprosto miluju urban jungle:) Takže ráda budu k dispozici, veškeré potřebné informace najdete na mém webu. Budu se případně moc těšit, Šárka.)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné fotky jsem viděla od mydva.net :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Zrovna včera jsem v botanické zahradě byla a běžně tam fotím rodinky a svatba by byla ještě mnohem lepší :-) ráda bych vám nabídla volný termín na focení svatby. Moje fotky najdete kliknutím na profil nebo na web pod příspěvkem. Jsem komunikativní a na svatbách se snažím maximálně zapadnout a zachytit realitu a emoce. Samozřejmě ale nepřijdete ani o párové focení podle vašeho přání.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Pokud jste ještě nesehnala svatebního fotografa, dovoluji si Vám zaslat svou nabídku. Ráda fotím přirozené snímky. Budu se těšit na Vaší odpověď. Krásné svatební přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Luco a Míšo, tento termín mám také stále ještě volný a botanická zahrada a svatby s přírodní tematikou jsou mými oblíbenými. Poslední dva roky jsem fotila převážně v Kanadě, tak jsem ráda, že mám v portfoliu svatby i se zahraničním přesahem. Vrátila jsem se do Čech před pár dny a jelikož je focení mou vášní a cena nehraje hlavní roli, tak věřím, že pokud by se vám můj styl líbí, tak se dkókážeme domluvit. :) Přeji krásný víkend, Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?