Fotograf - 16.8. 2014 - Ostrava a okolí

Hezký den, najde se šikovný fotograf s tímto volným termínem? Obřad je na 10 hodin. Chtěla bych focení příprav nevěsty, focení obřadu, udělat nějaké pěkné moderní fotky v přírodě a první tanec. Prosím i s cenou. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Více informací naleznete na mém webu kde je i ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z Prahy, ale ráda dojedu. Pokud budete mít zájem, ozvěte se a můžeme se potkat na Skype a doladit všechny detaily, od kterých se odvíjí i cena:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ...taký mám volno. Koukněte prosím na stránky. Díky P.S.: Minimálně děláme jinak fotoknihy. Doporučuji kouknout:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili, termín 16.8.2014 máme samozřejmě ještě stále volný. Budeme moc potěšeni, když se podíváte na naše fotografie. Pokud chcete vidět více naší práce rádi se Vám budeme věnovat osobně. Fotíme po celé ČR, sídlíme v Uherském Hradišti. S pozdravem Jan Skrášek za CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám váš termín volný .... :) pokud se vám má práce líbí neváhejte mne kontaktovat :) hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám tento termín volný.:) Podívejte na moji cenu na mém webu.;)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?