Fotograf 16.7.2016 Lanškroun?

Sháníme fotografa na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, rada by som vás fotila... :-) Bližšie informácie posielam v správe.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama, rychle tiskne (16s)a ukazuje vše přímo na dotykovém displeji. Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím ještě volný ;) Více info zasílám do sz. Přeji krásný den S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, do zpráv Vám poslílám informace :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@misaamo Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 16.7. mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa. Mrkněte na mé webové stránky, kde mám základní přehled služeb a ukázky prací. Ale klidně se můžeme domluvit individuálně k plné spokojenosti obou. Pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?