Fotograf 16.7.2016 Dolní Kounice u Brna

Dobrý den, hledáme dobrého fotografa pro náš svatební den. Prosím nabídněte. Děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dolní Kounice v Rosa Coeli? Jestli jo, tak to by byl splněnej malinkatej sen, protože to místo je dokonalý. No a jestli někde jinde, tak vám samozřejmě taky moc rád nabídnu svoje služby. Více fotografií i cenu najdete na mém webu v podpisu. Termín 16.7. mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Jsem přímo z Brna, takže do Dolních Kounic to mám kousíček. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@salest Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Nyní akce na svatby v roce 2016: 10 hodin focení 7500Kč Pokud Vás zaujala má ukázka, neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, mohu nabídnout své služby. Bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová - svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, máte zprávičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, připojuji se s nabídkou své práce. Více si dovoluji zaslat do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den Váš terminek mam zatim volny :) Pokud Vás má prace zaujala -napište, jsem Vám k dispozici - neni pro mne problem kamkoliv dojet. Osobni schuzka v ístě obřadu a smlouva samozřejmostí. ;-) Preji klidné a pohodové připravy S přátelským pozdravem Blahová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na mé fotografie:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?