Fotograf 16.6.2018, Praha

Zdravím, prosím, máte někdo tip (či hledám) fotografa na 16.6.2018, Praha. Ideálně fotit od 10:00 cca 10 hodin, do 8.000Kč ? Děkuji:) Andrea
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám svoji nabídku. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsal jsem Vám soukromou zprávu. Hezký den, Jan Fiala
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @lasendy Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lasendy Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám nafotím vaší významnou životní událost, mé portfolio se nachází na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?