Fotograf 16.6.2018 Lednice

Dobrý den, doporučíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a Vaši svatbu v tak krásném prostředí velmi rád nafotím. Poslal jsem Vám nabídku. Pro ukázky mé práce mrkněte na můj web. Těším se na odpověď a přeji prima večer. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, na mých www najdete ukázky i ceník a případné dotazy ráda zodpovím na nezávazné osobní schůzce. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno a jsem z okolí, reference najdete na webu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný, tak se můžete podívat na mé porfolio na webu :-) S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, mrkněte i ke mě na web a v případě zájmu mě neváhejte kontaktovat :) Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuju sám sebe. Ale když se vám budou moje fotky líbit určitě napište. Tento termín mám zatím volný. Více informací je na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se ke kolegům s nabídkou. Vše potřebné najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Dobrý den, pokud stále hledáte, tak nabízím své fotoslužby. Jserm fotografka z Vysočiny, ale nemám problém s cestováním. Moji fototvorbu naleznete na facebooku a nebo na webu. Přeji hezký den. Anet
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na mé FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla služby fotografky Mii Mirrelli. Je z Prahy, ale jezdí po celé České republice. Pokud Vás fotografie zaujmou, ráda zodpovím veškeré dotazy. Přeji krásný den, Lenka Doporučení a hodnocení máme na facebookových stránkách. Portfolio je na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?