Fotograf 16.6.2017 - Mladoboleslavsko, Liberecko

Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu 16.6.2017, která se bude konat u Mnichova Hradiště, někdo kdo má originální nápady na fotky a umí si na scéně mezi svatebčany sjednat pořádek?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, My za Vámi rádi přijedeme a se sjednáváním pořádku již máme dlouholeté zkušenosti 8-) Stačí tedy, aby se Vám naše fotky libily a ceník zaujal. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @ewik85, termín mám zatím volný a jsem k dispozici. Všehno najdete u mě na web stránkách. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@ewik85 Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Na svatby jezdím obvykle s asistentkou, která mi pomáhá také s organizací svatebčanů na focení tak, aby to vypadalo dobře. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, v případě zájmu napište na email.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Jsme z regionu. nabídku posíláme do SZ. Pomůžeme i s organizací:) S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přikládám ukázku práce a pokud Vás s partnerem osloví, jsem k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@ewik85 Dobý den, Váš termín mám volný. Budu velmi rád, pokud navštívíte mé originální svatební webové portfolio - odkaz je hned pod vloženou fotografií. V případě jakýchkoli dotazů se stačí jen ozvat. :) PS: srovnávat svatebčany do laťe, toť mé životní poslání :) Přeji jen pohodové dny Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Pokud se Vám bude líbit moje práce, budu rád, když se ozvete. S rovnáním svatebčanů není problém :-) Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Evo, moc rádi bychom tuto svatbu nafotili a termín máme zatím zázračně volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ewik85 Dobrý den, také se připojuji. Termín stále volný! Svatebčany umím zaujmout:) Více u mě na webu. V případě zájmu, mě kontaktujte. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, v úterý by se mi mohl tento termín uvolnit. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky a další informace k focení), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé fotografické služby. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem Vojta P. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama a rychle tiskne (16s). Je u ní možnost klíčovacího pozadí, takže hosté se můžou na fotkách tématicky přenášet. Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily a referenční alba na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim p.s. Svatebčany si nenápadně srovnat umím, že si sami fotografování rodinných portrétu užijí...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já se přidávám s volným termínem :) Výše zmíněné splňuji! Ukázku mé práce najdete zde na profilu nebo na našich webových stránkách. Hezký večer, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, více z portfolia a cenové balíčky najdete na webu. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?