Fotograf 16.6.2016 hrad Bouzov

hledame fotografa z okoli ktery by nafotil naši svatbu na hradě Bouzova, nejlepe kdyby s tímto prostředím už měl nejaké zkušenosti, kvuli světlu atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a na Bouzově bych si rád zafotil :) Pokud by Vás zaujala moje práce (více najdete na našem webu a FB), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký večer S pozdravem V.Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, tento termín mám volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
@xenamana Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín mám ještě volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Doporučuji Michala Krusberského. Byli jsme velmi spokojeni. Více fotek mám na profilu..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace si dovoluji zaslat do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Posílám zprávičku. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Velmi ráda Vám svatbu nafotím, nejsem sice z bezprostředního okolí, ale výlet na hrad Bouzov si udělám moc ráda :) Ceník a ukázky mojí práce naleznete na mém webu. V případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat :) Děkuji. Daniela :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, nejspise uz mate fotografa vybraneho, ale prece jen zkusim :) Dlouho jsem cekala, kdy se zde konecne objevi veselka na Bouzove. Na miste jsem nikdy nefotila, ale moc jsem si prala, hrad shledavam velmi inspirativnim mistem. Dlouha leta jsem fotila v Anglii na ruznych zamcich, pamatkach v Londyne, tak alespon takovou zkusenost mohou nabidnout :) Muj styl je reportazni, ale pri foceni nevesty a zenicha rada micham i prvky fashionu. Snad si najdete chvilku mrknout na muj web, fb a ukazky celych svateb mam na zdejsim profilu beremese. Cenik zasilam v osobni poste. Hezky vecer Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám svatbu nafotím. V případě Vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se i na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, s dovolením zasílam SZ ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@xenamana Dobrý den nevěsto, věřím, že je hodně zájemců, kteří by chtěli fotit svatbu v tak atraktivním prostředí. Držím Vám palce, ať vyberete fotografa dle Vašich představ a požadavků. Příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?