Fotograf 16.5.2020, Zlínský kraj

Krásný den, budeme mít svatbu 16.5.2020 ve Vizovicích, ráda bych se zeptala, zda zde není fotograf/ka, který by nám svatbu nafotil? V případě, že je zde někdo kdo by měl v tento termín volno, prosím rovnou o přibližnou cenovou nabídku do zprávy. Děkuji. Mějte se krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) , Váš termín mám volný. Pokud Vás osloví moje ukázka, ráda nafotím Váš svatební den. Veškeré informace naleznete na mém webu, v případě nějakých informací se klidně ptejte, mile ráda zodpovím. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám SZ s nabídkou. :-)
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací včetně ceníku zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a jsem ze Zlínského kraje. Posílám Vám nabídku do soukromé zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terka2706 Dobrý den, Píšu vám SZ 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Všem velice děkuji za nabídky. Zdá se, že jsme si již fotografa vybrali. I přes to opravdu moc děkuji za velké množství nabídek od skutečných umělců. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terka2706 Dobrý den Terko, tento termín mám neobsazeno a rád Vaši svatbu nafotím Více posílám do Vaší soukromé pošty. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezóna 2020 je zde, rezervace jsou v plném proudu a termíny se plní. Vámi poptávaný termín mám prozatím volný a rád za Vámi přijedu. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, Terezo, Váš svatební termín mám volný. Pokud vás má práce osloví, jsem Vám k dispozici. Děkuji, s pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud váz mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@terka2706 Dobrý den slečno Terko, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaši svatbu, pokud se Vám bude líbit moje ukázka. Veškeré informace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne Jindra Pekař
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Portfolio naleznete na mém webu nebo tady na stránkách beremese. Mohu zajistit služby vizážistky, kameramana a dronu.
Odpovědět
Ráda se domluvím!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@terka2706 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, i já nabízím služby svatebního fotografa. Podívejte se na web a popřípadě se ozvěte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?