Fotograf, 16.5.2020, Mělník a okolí

Hezký večer, sháníme fotografa na nafocení svatby 16.5.2020 v blízkosti Mělníka (obřad, společné foto, momentky...). Za nabídky předem děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, termín mám volný, jsem z Prahy, ráda dojedu. Veškeré info najdete na mých webovkách. V případě zájmu či dotazů neváhejte napsat. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nechávám vám soukromou zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sice nejsem z okolí Mělníka, ale působím v Praze a okolí Moravy. Není problém též přijet z Prahy. Pokud Vás osloví moje ukázka, podívejte se na webové stránky, kde nejen najdete portfolio, ale také spoustu informací. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sezona 2020 se pomalu otevírá a rezervace na příští rok již přijímám. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda z Prahy za Vámi dorazím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vaší svatbu rád nafotím. Info a ceny na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, váš termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Napíši vám i soukromou zprávičku. Prozatím se můžete klidně kouknout na web, na kterém najdete kompletní portfolio. Pokud vás má práce zaujme, tak stačí jen písnout. Budu se těšit Lukáš #fotkapronevestu
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby :) Portfolio naleznete u mě na profilu a nebo na webovkách. Spolupracuji i s kameramanem, vizážistkou a není problém sehnat i fotokoutek :) Ke všem balíčkům dopravné zdarma ;) V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat, termíny se plní :) Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
@disha_nika Dobrý den, vámi vybraný termín mám volný a ráda bych vám nafotila váš svatební den. Do zpráv Vám zasílám další podrobnosti. Přeji hezký zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@disha_nika Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Rád vám svatbu nafotím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@disha_nika dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Posílám nabídku do zprávy. Jsme z Neratovic ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 10 tis., kratšie fotenie po dohode za nižšiu cenu. Prajem pevné nervy s prípravami svadby. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! :) Jsem svatební fotografka, momentálně žiji v Indii a svatby fotím po celém světě. Na květen a červen přijíždím fotit svatby do ČR, proto si doplňuji volné termíny. Fotím pouze celý svatební den (příběh). Cena za celodenní focení se pohybuje okolo 15000 Kč. K dispozici mám i fotokoutek. Kontaktujte mne, prosím, na email a určitě se domluvíme. Budu se těšit! Anna
Odpovědět
Profilova fotka
@disha_nika Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den fotograf Martin Máslo
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
ahoj, podívejte se na můj web
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, napsala jsem vám zprávu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?