Fotograf 16.1.2016

Profilova fotka
Prosím o doporučení na nějakého fotografa pro kamarádku. Dostala jsem to za úkol, ale fotografka, co fotila nás, už má termín plný, tak hledám a okoukávám :-) Kontakty předám přímo nevěstě. Pokud možno cenově do 8000,- . Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, neuvádíte lokalitu (kvůli cestovnému), ale termín máme volný. Pokud by Vás naše práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojuji s nabídkou. Koukněte i ke mě na web. V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat ;-) . Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, strašně chci fotit zimní svatbu a je to na moje narozeniny, budu rád za předání kontaktu :) cena platí 2015, tj. 7500,- + doprava nad 50km od Brna. Budu se těšit! :) Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a cenově se vejdu :-). Pokud jde o mou fotografickou práci, kladu důraz na přirozené a nestrojené záběry, u obřadu zase na momenty vč. "vedlejícho" děje, spinkající mininko během obřadu, atd. Cenovou nabídku posílám do zprávy. Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, letos jsem několik svateb v zimním období nafotil. Další fotky a také cenové balíčky najdete na mém webu. Na zimní období poskytuji slevu 20%. S pozdravem Michal Krusberský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, můžete předat dál .-) Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a na ceně se dá určitě domluvit. Budu rád, když se podíváte na moji práci a případně se ozvete. mějte se hezky Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, i já Vám nabídnu své služby, ceník i fotky najdete u mne na webu nebo na profilu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se tedy hlásím do konkurzu. V mimosezóně (listopad - březen) nabízím výrazné slevy na celodenní balíčky. Více info u mně na profilu, nebo na webových stránkách. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jsem také volný. Na lednové termíny by se dala určitě domluvit i nějaká sleva. V případě zájmu stačí písnout. Budu se těšit :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@petrovam Dobrý den, to bude v Praze? Mohu poslat ceník na vyžádání. Slevy nemám. Pavel
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petrovam Dobrý den, termín máme volný a začínáme od 9tis, tak kdyby se portfolio nevěstě líbilo, není to k limitu daleko;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den také mám váš termín volný, v případě zájmu mě kontaktujte, děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, pridavam se k ostatnim s volnym terminem. Cenove zacinam temer na Vasi castce a treba se kamaradka rozhodne si trochu priplatit. Hezky den Tomas Wolf
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přejeme, termín svatby máme ještě volný. Jsme dvě fotografky z jižních Čech, ale fotíme po celé republice. Více info v soukromé zprávě. Barbora Fuhrmannová & Nela Pazourková
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám zatím volný. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrovam Krásný den! Rádi nabídneme celodenní fotografování od ranních příprav nevěsty až po závěrečnou afterparty, a vzhledem k nesezónnímu datu se určitě do uváděné ceny vejdeme. :-) Fotíme vždy ve dvou, konkrétní čas práce příliš nepočítáme a celkově dodáváme 250 až 300 upravených, dle potřeby retušovaných, fotografií. Do interní zprávy si Vám dovoluji zaslat konkrétní cenu i náplň balíčku a přeji prima den! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Za mě doporučuji výbornou fotografku Kateřinu Bartoň. Fotila mi malýho, známým svatbu. Její web je nyní v rekonstrukci a tak není vloženo příliš mnoho fotek, ale věřím, že se určitě domluvíte, pokud tedy bude mít volný termín. Ochotná, sympatická mladá paní. Cenově dostupná!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý dem, mrkněte se i k nám na stránky. Termín je volný a co se týče ceny, tak tam se vlezeme. Základní cena za celý svatební den je 7000 Kč. Více informací a portfolio na webu, nebo stačí poslat zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vámi poptávaný termin mám volny .. v případě zajmu jsem k dispozici :) stačí mne kontaktovat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrovam Možná by Vás zaujala má práce.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrovam Dobrý den, rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli. S pozdravem Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?