Menu Forum

Fotograf 16.1.2016

13. říj 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
petrovam
2
Registrovala se 28. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Jeseník
fotoportrét
fotoportrét
petrovam
2
Registrovala se 28. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Jeseník
 Prosím o doporučení na nějakého fotografa pro kamarádku. Dostala jsem to za úkol, ale fotografka, co fotila nás, už má termín plný, tak hledám a okoukávám emoticon Kontakty předám přímo nevěstě. Pokud možno cenově do 8000,- . Děkuji.
30. zář 2015 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

neuvádíte lokalitu (kvůli cestovnému), ale termín máme volný. Pokud by Vás naše práce zaujala (více na FB a webu), ozvěte se ;)

Filip a Linda
30. zář 2015 v 11:27  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

také se připojuji s nabídkou. Koukněte i ke mě na web. V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat emoticon .

Hezký den, ZeZu
30. zář 2015 v 11:39  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
petrnoxnovak (25 r.)
PETR NOX NOVÁK - svatební foto & video
Petr Novák PRO

9

“Tři boží svatby komplet na mých nových stránkách! http://www.noxphoto.cz/ Podívejte se a rezervujte si termín co nejdřív, začlo se mi to minulej týden nějak plnit :D”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, strašně chci fotit zimní svatbu a je to na moje narozeniny, budu rád za předání kontaktu emoticon cena platí 2015, tj. 7500,- + doprava nad 50km od Brna. Budu se těšit! emoticon

Petr
30. zář 2015 v 11:40  •  www.noxphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný a cenově se vejdu emoticon. Pokud jde o mou fotografickou práci, kladu důraz na přirozené a nestrojené záběry, u obřadu zase na momenty vč. "vedlejícho" děje, spinkající mininko během obřadu, atd.
Cenovou nabídku posílám do zprávy.

Mariana
30. zář 2015 v 11:43  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
michalkrusbersky
Foto Michal Krusberský
Michal Krusberský PRO

41

“Nevěsty, uvolnil se jeden svatební termín a to 11.7. Tak pokud hledáte svého fotografa na poslední chvíli, nebo o někom takovém víte, tak jsem k dispozici. Více na www.michalkrusbersky.com. S pozdravem Michal”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
letos jsem několik svateb v zimním období nafotil. Další fotky a také cenové balíčky najdete na mém webu. Na zimní období poskytuji slevu 20%.

S pozdravem Michal Krusberský
30. zář 2015 v 11:56  •  www.michalkrusbersky.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný, můžete předat dál .-)
Pěkný den, Soňa Goldová
30. zář 2015 ve 12:06  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
trebaradim (28 r.)
RPH Photo Radim Hájek
Radim Hájek PRO

12

“Milé dámy, je poslední možnost se přihlásit na nedělní boudoir focení v Old Town hotelu v Brně. Mrkněte na letáček na www.radimhajek.cz a neváhejte do toho jít. Přece jen by to byl krásný svatební dar pro partnera!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám volný a na ceně se dá určitě domluvit. Budu rád, když se podíváte na moji práci a případně se ozvete.

mějte se hezky

Radim
30. zář 2015 ve 14:28  •  www.radimhajek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
30. zář 2015 v 15:04 • sirecfoto
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, i já Vám nabídnu své služby, ceník i fotky najdete u mne na webu nebo na profilu emoticon
30. zář 2015 v 15:14  •  www.terezapechova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, i já se tedy hlásím do konkurzu. V mimosezóně (listopad - březen) nabízím výrazné slevy na celodenní balíčky. Více info u mně na profilu, nebo na webových stránkách. S pozdravem, Ján Senčák
30. zář 2015 v 17:54  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Zdravím,

jsem také volný. Na lednové termíny by se dala určitě domluvit i nějaká sleva. V případě zájmu stačí písnout.

Budu se těšit emoticon

Lukáš
30. zář 2015 v 18:06  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

@petrovam Dobrý den, to bude v Praze? Mohu poslat ceník na vyžádání. Slevy nemám. Pavel
30. zář 2015 v 18:52  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @petrovam Dobrý den, termín máme volný a začínáme od 9tis, tak kdyby se portfolio nevěstě líbilo, není to k limitu daleko;)
Jindřich a Pavla Nejedlí
30. zář 2015 v 19:47  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé)

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
30. zář 2015 ve 20:19  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anofoto
anofoto
BcA. Pavel Černý PRO

Foto a video - Region České Budějovice
3
fotoportrét
fotoportrét
anofoto
anofoto
BcA. Pavel Černý PRO

3
 Dobrý den také mám váš termín volný, v případě zájmu mě kontaktujte, děkuji
1. říj 2015 v 09:01  •  www.anofoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
dabl19
Tomas Wolf Photographer
Tomáš Wolf PRO

1
 Zdravim Vas, pridavam se k ostatnim s volnym terminem. Cenove zacinam temer na Vasi castce a treba se kamaradka rozhodne si trochu priplatit. Hezky den Tomas Wolf
1. říj 2015 v 09:43  •  www.tomaswolf.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoface
FOTO FACE Photography
Barbora Fuhrmannová PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
fotoface
FOTO FACE Photography
Barbora Fuhrmannová PRO

2
 Hezký den přejeme,

termín svatby máme ještě volný. Jsme dvě fotografky z jižních Čech, ale fotíme po celé republice.
Více info v soukromé zprávě.

Barbora Fuhrmannová & Nela Pazourková
1. říj 2015 v 10:46  •  www.fotoface.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Hezký den, Váš termín mám zatím volný. S pozdravem Robin.
1. říj 2015 v 11:46  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renardproduction
Renard Production: Svatební fotografie & video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
12

“Klip z nádherné slovenské veselky Marty a Matuše plný deště. :-) Od renardproduction.com https://www.youtube.com/watch?v=ruZxdXJPAHM”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
renardproduction
Renard Production: Svatební fotografie & video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
12

“Klip z nádherné slovenské veselky Marty a Matuše plný deště. :-) Od renardproduction.com https://www.youtube.com/watch?v=ruZxdXJPAHM”
(Před 1 měsícem)

@petrovam Krásný den! Rádi nabídneme celodenní fotografování od ranních příprav nevěsty až po závěrečnou afterparty, a vzhledem k nesezónnímu datu se určitě do uváděné ceny vejdeme. emoticon Fotíme vždy ve dvou, konkrétní čas práce příliš nepočítáme a celkově dodáváme 250 až 300 upravených, dle potřeby retušovaných, fotografií.

Do interní zprávy si Vám dovoluji zaslat konkrétní cenu i náplň balíčku a přeji prima den! emoticon
1. říj 2015 v 16:33  •  www.renardproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
1. říj 2015 ve 22:14 • petrov
fotoportrét
fotoportrét
mac.ina
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
mac.ina
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    Region Olomouc
 Za mě doporučuji výbornou fotografku Kateřinu Bartoň.
Fotila mi malýho, známým svatbu. Její web je nyní v rekonstrukci a tak není vloženo příliš mnoho fotek, ale věřím, že se určitě domluvíte, pokud tedy bude mít volný termín. Ochotná, sympatická mladá paní. Cenově dostupná!
4. říj 2015 v 16:50  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
petrov
Petr Ovsík PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
3

“Proč vybrat nás jako svatební fotografy? http://www.photo-petrov.cz/index.php/2016/05/04/proc-si-vybrat-nas/”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
petrov
Petr Ovsík PHOTOGRAPHY
PRO

Foto a video - Region Uherské Hradiště
3

“Proč vybrat nás jako svatební fotografy? http://www.photo-petrov.cz/index.php/2016/05/04/proc-si-vybrat-nas/”
(Před 7 měsíci)

Dobrý dem, mrkněte se i k nám na stránky. Termín je volný a co se týče ceny, tak tam se vlezeme. Základní cena za celý svatební den je 7000 Kč. Více informací a portfolio na webu, nebo stačí poslat zprávu.
4. říj 2015 ve 21:01  •  www.photo-petrov.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
fotoportrét
fotoportrét
blahowicz
Blahowicz Foto
Hana Blahová PRO

Foto a video - Region Prostějov
2
 Dobry den, Vámi poptávaný termin mám volny .. v případě zajmu jsem k dispozici emoticon stačí mne kontaktovat ;)
11. říj 2015 v 18:26  •  www.blahowicz.g6.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 @petrovam Možná by Vás zaujala má práce.
11. říj 2015 ve 20:46  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@petrovam
Dobrý den,
rádi k Vám dojedeme. Děláme i video. Zkuste si prohlédnout naši práci. Neváhejte se ptát na cokoli.

S pozdravem
Radek
13. říj 2015 ve 20:17  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí