Fotograf 16.09.2017 - Podkrkonoší

Nabidněte mi prosím vaše fotografické služby - celodenní focení na několika místech v Podkrkonoší (okolí Hořic, Dvora Králové n.L.). Česko-Německá svatba do 50 osob . Děkuji za vaši nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
@krausinka Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. Ukázku mé práce a další informace naleznete na mém profilu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S mezinárodními svatbami máme zkušenosti. S pozdravem Iva a Luboš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám k dispozici. Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Máme moc rádi mezinárodní svatby. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda Vám nabídku naše foto služby. Termín máme zatím volný a nemáme problém za Vámi přijet. Budeme se těšit na případný kontakt. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín mám volný a jsem z Hořic. Ukázky najdete na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, budu rád k službám:-) V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné dny! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Podkrkonoší znám celkem dobře a z Náchoda to mám kousek. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?