Fotograf 15.9.2018

Ahojte, prosím Vás, sháním fotografa na celodenní focení svatby ve Velkých Karlovicích dne 15.9.2018. Cenově bych se ráda vešla do 10 000,- Kč. Děkuji za jakékoliv informace či odkazy.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Velké Karlovice zní supr:) píšu zprávu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když by se Vám má práce líbila, bude mi potěšením být v den "D" s Vámi. Vše co je potřeba najdete na mých stránkách. Doplňující info píši ještě do zprávy. V případe zájmu nebo jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, více ve zprávě, hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu být k dispozici. Budu rád, když navštívíte mé stránky a v případě zájmu se ozvete. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
@xzzuzanka Dobrý den, pokud prohlédnete fotografie a zaujmou, což je první krok :-), mohu být v tomto termínu k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotografie zaujmou, můžu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Děkuji moc všem za nabídky. Fotografa již mám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @xzzuzanka Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?